Виробництво дерев'яної тари та упаковки

ЯЩИКИ дерев'яні

 
Виробництво за індивідуальними розмірами / кресленнями / ескізами. Можливість розробки конструкції тари, складання специфікацій. При необхідності - виїзд на замір. Замовлення від 1 одиниці. Термін виготовлення - від 3 робочих днів (можливе виготовлення день в день) За Вашим бажанням - фарбування, лакування, нанесення лазерного гравірування, використання різної фурнітури. Надання пакету документів фітосанітарного контролю, маркування дерев'яної тари згідно ISPM № 15 (при експорті тари).
Деталі уточнюйте у менеджера.
АДРЕСА
 
04074 м. Київ вул. Шахтерська, 5
ТЕЛЕФОНИ
 
(067) 414-63-52 (066) 265-06-14 (050) 411-95-33 (068) 833-91-92
E-MAIL
 
wooden.tara1@gmail.com

Наші роботи

АДРЕСА

 

04074 м. Київ вул. Шахтарська, 5

ТЕЛЕФОНИ

 
(067) 414-63-52 (066) 265-06-14 (050) 411-95-33 (068) 833-91-92

E-MAIL

 

wooden.tara1@gmail.com

Для зберігання і транспортування вантажів активно застосовується тара, виготовлена ​​з цінних порід деревини. Такі ящики дерев'яні відрізняються зручністю і практичністю. У них можна легко транспортувати не тільки овочі і фрукти, а й товари непродовольчого призначення. Вся продукція, вміщена в дерев'яні коробки, відмінно зберігає свої властивості. Товар під час перевезення і зберігання не піддається впливу зовнішніх факторів за рахунок товстих і високих стінок, виготовлених з дерева. Вони захищають вантаж від ударів і падіння, виступаючи своєрідним бар'єром, що забезпечує продукції безпеку.

Де придбати ящики дерев'яні в Києві за доступними цінами?

Замовити виготовлення тари високої якості Вам пропонує наша компанія «Юр-Універсал». Ми виробляємо дерев'яні коробки відповідно до індивідуальних побажань клієнтів. Перед оформленням замовлення Ви можете самостійно вибрати розмір ящиків і їх зовнішній дизайн. Замовлена ​​дерев'яна тара буде виготовлена від 3 робочих днів.
При виробництві коробок нами застосовується деревина цінних порід, така як дуб, вільха, сосна і клен. У разі необхідності, продукція може бути виготовлена ​​з натуральних матеріалів на основі дерева, наприклад, ДВП або шліфованої фанери. Для додання скринькам привабливого зовнішнього вигляду фахівці покривають їх фарбою або лаком.

Великий асортимент

У нашій компанії дерев'яні ящики купити можна для вирішення будь-яких завдань:
 • Подарункові коробки.
 • Тару, призначену для перевезення і зберігання непродовольчих товарів.
 • Коробки для транспортування овочів і фруктів.
 • Спеціальні ящики дерев'яні, призначені для зберігання продовольчих товарів.
Залежно від призначення, готова тара може бути виготовлена ​​з дощок, набитих з проміжками або без. Остаточний дизайн коробок завжди ретельно обговорюється з замовником.

Переваги продукції

На нашому сайті дерев'яні ящики купити вигідно через їх високі експлуатаційні властивості. Вся виготовлена ​​тара має наступні позитивні характеристики:
 • Екологічність. Будучи натуральним матеріалом, дерево не передає продуктам своїх властивостей і не завдає шкоди їх свіжості.
 • Практичність. Завдяки компактним розмірам, дерев'яна тара легко складується і переноситься з місця на місце.
 • Легка вага. У порівнянні зі сталевими ящиками, вироби з дерева важать набагато менше.
 • Тривалий термін експлуатації. Кожну коробку після використання можна застосовувати повторно.
До числа основних переваг тари з деревини можна також віднести її повну безпеку для людини. З цієї причини коробки, виготовлені з дуба, вільхи та інших натуральних матеріалів, стали часто застосовуватися при облаштуванні дизайну житлових і нежитлових приміщень.
Придбати у нас ящики дерев'яні в Києві можна від 1 одиниці. Для замовлення продукції зв'яжіться з менеджерами компанії «Юр-Універсал» за телефонами, розміщеними на сайті.
Дерев'яний ящик давно став незамінним атрибутом в промисловому і домашньому господарстві. Він необхідний під час вантажоперевезень, для зберігання різних товарів. Чому ж ящик дерев'яний такий популярний? Єдиної відповіді на це питання не існує, а достоїнств у такої тари багато.

Дерев'яний ящик - переваги:

 1. Екологічність. Контейнери роблять з натуральної деревини. Використовується матеріал хвойних і листяних порід, що зберігає природні властивості, незважаючи на технологічну обробку. Деревина приємно пахне, створює відчуття свіжості, бадьорості. Еко тара набагато краще токсичного пластику, оскільки нешкідлива для живих організмів і навколишнього середовища.
 2. Практичність. Дерев'яний ящик купити вигідно для різних потреб. Він ефективно впорається з поставленим завданням, створюючи бажаний комфорт. Кріплення деталей конструкцій міцне, надійне. Вироби не ламаються в процесі експлуатації, стійко витримують багаторазові навантаження.
 3. Функціональність. Якщо раніше ящик з дерева набували в основному для збору врожаю, то сьогодні застосування такої тари набагато ширше. Транспортування, інтер'єрний та ландшафтний дизайн, подарункові упаковки і посилки - сфера застосування дерев'яних контейнерів не має кордонів. Все залежить від творчого підходу і конкретного завдання. Ящики купити можна в будь-якому розмірі і навіть, якщо вони занадто габаритні, все одно залишаються легкими і мобільними. Їх зручно переносити, перевозити, а при потребі - самостійно реконструювати.
 4. Дизайн. Купити дерев'яний ящик в класичному оформленні завжди виправдано. Сучасні вироби не виглядають нудно навіть в лаконічному оформленні. Забарвлення боксів може бути будь-який, а деталі у вигляді ручок, кришок, засувок, власників підвищують рівень зручності ящиків. Вартість. Купити дерев'яні ящики реально недорого. Мінімальні витрати ресурсів на виготовлення тари формують її вартість. Якщо оформляти покупки оптом, ціни будуть ще нижче. Але і роздріб цілком прийнятна, а регулярні знижки тягнуть істотну економію.

Ящик дерев'яний купити в інтернеті

На сторінках нашого каталогу представлена ​​функціональна тара з натуральної деревини. Ящики розділені на такі категорії:
 • армійські;
 • транспортувальні;
 • посилкові;
 • овочеві.
Продукція сертифікована, відповідає заявленим параметрам, європейському знаку якості. Купити ящики дерев'яні доступно в будь-якому оформленні та розмірах. Приймаємо заявки на індивідуальні замовлення за ескізами клієнтів, розробку креслень, а також на нанесенні гравіювання. Термін виготовлення тари становить близько трьох робочих днів. У нас вигідно ящик купити оптом і в роздріб з доставкою по Україні.
Гарантуємо:
 • вигідні умови співпраці;
 • привабливі ціни;
 • європейська якість;
 • оперативну доставку.
Слідкуйте за нашими новинками та наповнюйте свій простір еко продукцією. Це показник відмінного смаку.
© Юр-Універсал 2022