Виробництво дерев'яної тари та упаковки

Ящики транспортУВАЛЬНІ 

Наші роботи

Виробництво за індивідуальними розмірами / кресленнями / ескізами. Можливість розробки конструкції тари, складання специфікацій. При необхідності - виїзд на замір. Замовлення від 1 одиниці. Термін виготовлення - від 3 робочих днів (можливе виготовлення день в день) За Вашим бажанням - фарбування, лакування, нанесення лазерного гравірування, використання різної фурнітури. Надання пакету документів фітосанітарного контролю, маркування дерев'яної тари згідно ISPM № 15 (при експорті тари).
Деталі уточнюйте у менеджера.
АДРЕСА
 
04074 м. Київ вул.Шахтерська, 5
ТЕЛЕФОНИ
 
(067) 414-63-52 (066) 265-06-14 (050) 411-95-33 (068) 833-91-92
E-MAIL
 
wooden.tara1@gmail.com
Ми пропонуємо:
  • Професійна консультація для прийняття оптимального рішення при виборі тари
  • Виготовлення тари за індивідуальними розмірами в найкоротші терміни
  • Розробка креслень і технічної документації на тару
  • Виїзд на замір. Монтаж вантажу на території замовника зі своїм інструментом і витратними матеріалами
  • При експорті тари надання повного пакета документів фітосанітарного контролю згідно з міжнародним стандартом ISPM № 15

Стати клієнтом компанії ЮР-УНІВЕРСАЛ просто:

1
Ваше звернення в нашу компанію
2
Спілкування з професійним менеджером, який підбирає те, що вирішить Ваше питання
3
Затвердження конструкції виробу
4
Внесення передоплати або повної оплати
5
Виготовлення продукції
6
Доставка до Вас або вивезення самостійно
 

АДРЕСА

 

04074 м. Київ вул. Шахтарська, 5

ТЕЛЕФОНИ

 
(067) 414-63-52 (066) 265-06-14 (050) 411-95-33 (068) 833-91-92

E-MAIL

 

wooden.tara1@gmail.com

 
Дерев'яні ящики - тара для транспортування і зберігання промислового і продуктового товару. Міцність її безпосередньо залежить від дерева, з якого вона виготовляється.

Область застосування дерев'яної упаковки

Дерево - один з найнадійніших матеріалів для перевезення, і використовується в різних сферах:
  • посилковій,
  • транспортувальній,
  • армійській,
  • овочевій.

Посилкові

Дерев'яні ящики для транспортування посилок зручні та практичні в експлуатації. Вони екологічні, а значить підходять для дитячого товару. Також з них роблять подарункові упаковки, які мають привабливий і дорогий вид.

Транспортувальні

Надійність і міцність натурального дерева дозволяє виготовляти самі великогабаритні ящики, які витримують перевезення на далекі відстані і стійкі до зовнішніх впливів. Вони надійні і гарантують безпечну доставку товару в будь-яку країну.

Армійські

Завдяки своїй міцності і витривалості, ящики для транспортування зарекомендували себе в армійській сфері. Виготовляються вони строго на замовлення, передбачаючи умови в яких будуть експлуатуватися. Для потреби, у всередину коробки можуть впроваджуватися полки, відсіки, перегородки для боєприпасів.

Овочеві

Дерев'яна тара підходить для зберігання овочів, застосовується в промисловому і домашньому використанні. Збита з дощечок, вона пропускає свіже повітря до продукту, це сприяє ефективному заощадженню його свіжості.

Коробки для транспортування від виробника

Замовляйте дерев'яну упаковку компанії «Юр-Універсал». За 15 років своєї роботи ми зарекомендували себе як відповідальний виробник якісної продукції. Також у нас можна ящики для транспортування купити за недорогою ціною в роздріб і оптом.

Галузь застосування

Фанерні ящики використовуються як в побуті, так і при організації вантажоперевезень. Їх також застосовують в якості тари для вирощування квітів, при зберіганні інструментів, сільгосппродукції, для посилкових ящиків. Іноді вироби з фанери використовують як оригінальну подарункову упаковку. Фанерні ящики для транспортування в Києві зручні для перевезення антикварних речей, високоточних приладів, обладнання та інших цінних вантажів.
© Юр-Універсал 2022