Виробництво дерев'яної тари та упаковки

Ящики армійські

Наші роботи

Виробництво за індивідуальними розмірами / кресленнями / ескізами. Можливість розробки конструкції тари, складання специфікацій. При необхідності - виїзд на замір. Замовлення від 1 одиниці. Термін виготовлення - від 3 робочих днів (можливе виготовлення день в день) За Вашим бажанням - фарбування, лакування, нанесення лазерного гравірування, використання різної фурнітури. Надання пакету документів фітосанітарного контролю, маркування дерев'яної тари згідно ISPM № 15 (при експорті тари).
Деталі уточнюйте у менеджера.
АДРЕСА
 
04074 м. Київ вул. Шахтерська, 5
ТЕЛЕФОНИ
 
(067) 414-63-52 (066) 265-06-14 (050) 411-95-33 (068) 833-91-92
E-MAIL
 
wooden.tara1@gmail.com
Ми пропонуємо:
  • Професійна консультація для прийняття оптимального рішення при виборі тари
  • Виготовлення тари за індивідуальними розмірами в найкоротші терміни
  • Розробка креслень і технічної документації на тару
  • Виїзд на замір. Монтаж вантажу на території замовника зі своїм інструментом і витратними матеріалами
  • При експорті тари надання повного пакета документів фітосанітарного контролю згідно з міжнародним стандартом ISPM № 15

Стати клієнтом компанії ЮР-УНІВЕРСАЛ просто:

1
Ваше звернення в нашу компанію
2
Спілкування з професійним менеджером, який підбирає те, що вирішить Ваше питання
3
Затвердження конструкції виробу
4
Внесення передоплати або повної оплати
5
Виготовлення продукції
6
Доставка до Вас або вивезення самостійно
 
АДРЕСА
 
04074 м. Київ вул. Шахтарська, 5
ТЕЛЕФОНИ
 
(067) 414-63-52 (066) 265-06-14 (050) 411-95-33 (068) 833-91-92
E-MAIL
 
wooden.tara1@gmail.com

Компанія Юр-Універсал пропонує вам придбати ящики армійські за найвигіднішими цінами

Ящики військові повинні бути максимально міцними, і дуже довговічними, а також повинна бути можливість їх промаркувати. У дерев'яних ящиків є ряд особливостей, які відрізняють їх від інших видів тари. Це дуже вузько направлений товар, який виготовляється з особливих технологій. У ящиках є відсіки, перегородки і вставки. Також в хороших ящиках повинні бути гумові прокладки для того, щоб забезпечити вантажу герметичність. Також, у хороших ящиків є спеціальні ручки для зручності перенесення.
Компанія підбере для ваших ящиків оптимальний розмір, матеріал, збере необхідну конструкцію. Ви можете замовити ящики будь-якого призначення, для будь-яких специфічних видів зброї.
Виготовляються ящики для патронів за державними стандартами, відповідають всім ГОСТам.
На ящиках ви не знайдете тріщин, зачіпок, цвяхів, що стирчать. Застосовуються тільки високоякісні матеріали. Консультанти дадуть вам консультацію по шухлядах, допоможуть підібрати саме той ящик, який вам необхідний. Крім того, компанія здійснює доставку вже готової продукції до вашого будинку.
Якщо потрібно, фахівці готові приїхати, і зробити індивідуальні виміри. Якщо вам потрібне індивідуальне маркування, гравіювання на ящиках, фарбування і лакування, то фахівці готові це все виконати. Крім того, до кожного ящика надається пакет необхідних документів, які підтвердять надійність і якість ящика.

Надається можливість виготовлення за кресленнями замовника

Ящик для патронів купити ви можете на офіційному сайті, там ви знайдете найнижчі ціни.
Майстри завжди дотримуються встановлених термінів, якщо вам необхідно швидке виготовлення, то ви можете повідомити про це менеджеру, майстри постараються виготовити ящики для снарядів в найкоротші терміни.
Компанія володіє всіма сучасними можливостями, для того щоб виготовити військові ящики абсолютно будь-якого виду. Тому, ви можете замовити не просто стандартні ящики по ГОСТу, а індивідуальні кейси, дизайн яких ви можете придумати самі.
© Юр-Універсал 2022