Виробництво дерев'яної тари та упаковки

Ящики овоЧЕВІ

Наші роботи

Виробництво за індивідуальними розмірами / кресленнями / ескізами. Можливість розробки конструкції тари, складання специфікацій. При необхідності - виїзд на замір. Замовлення від 1 одиниці. Термін виготовлення - від 3 робочих днів (можливе виготовлення день в день) За Вашим бажанням - фарбування, лакування, нанесення лазерного гравірування, використання різної фурнітури. Надання пакету документів фітосанітарного контролю, маркування дерев'яної тари згідно ISPM № 15 (при експорті тари).
Деталі уточнюйте у менеджера.
АДРЕСА
 
04074 м. Київ вул.Шахтерська, 5
ТЕЛЕФОНИ
 
(067) 414-63-52 (066) 265-06-14 (050) 411-95-33 (068) 833-91-92
E-MAIL
 

wooden.tara1@gmail.com

Ми пропонуємо:
 • Професійна консультація для прийняття оптимального рішення при виборі тари
 • Виготовлення тари за індивідуальними розмірами в найкоротші терміни
 • Розробка креслень і технічної документації на тару
 • Виїзд на замір. Монтаж вантажу на території замовника зі своїм інструментом і витратними матеріалами
 • При експорті тари надання повного пакета документів фітосанітарного контролю згідно з міжнародним стандартом ISPM № 15

Стати клієнтом компанії ЮР-УНІВЕРСАЛ просто:

1
Ваше звернення в нашу компанію
2
Спілкування з професійним менеджером, який підбирає те, що вирішить Ваше питання
3
Затвердження конструкції виробу
4
Внесення передоплати або повної оплати
5
Виготовлення продукції
6
Доставка до Вас або вивезення самостійно
 

АДРЕСА

 

04074 м. Київ вул. Шахтарська, 5

ТЕЛЕФОНИ

 
(067) 414-63-52 (066) 265-06-14 (050) 411-95-33 (068) 833-91-92

E-MAIL

 

wooden.tara1@gmail.com

 
Фермери або приватні особи, які займаються вирощуванням овочів і фруктів, знають, наскільки важливо підібрати грамотно зручну і безпечну тару для зберігання врожаю. Щоб виростити ці продукти харчування, зібрати їх, перевести на місце зберігання, потрібно чимало фізичних зусиль, фінансів, часу. Тому важливо зберегти урожай в максимальному обсязі, не втративши свіжості і смакових якостей продуктів. Оптимальний вибір для зберігання - ящики для овочів з дерева. Вони споруджуються з оброблених дощок, можуть мати різний обсяг по місткості, формі, дизайну. Правильно виготовлений дерев'яний ящик для овочів забезпечує необхідні умови для тривалого зберігання або перенесення зрілих плодів картоплі, помідор, буряків та інших.

Особливості конструкції

Виготовляються ящики для фруктів і овочів за стандартним дизайном, але в нашій компанії «Юр-Універсал» замовник може отримати тару з індивідуальними параметрами. Така продукція має наступні характеристики.
 • Тара завжди містка, зручна. Вона може бути розрахована на різний обсяг плодів.
 • Між дошками, з яких виготовляється ящик для зберігання овочів, залишаються щілини, необхідні для провітрювання вмісту. Така особливість конструкції забезпечує тривалу свіжість продуктів, запобігає гниттю.
 • Тара може мати кришку, яка захищає плоди від пошкодження. Також вироби доповняться зручними отворами у верхній частині, які використовуються для перенесення.
 • Для фермерських господарств, які займаються вирощуванням різних городніх рослин, потрібна тара різного обсягу та форми. З дерева можна виробляти вироби великі і компактні, високі і низькі. Це дає можливість виробнику сільськогосподарської продукції купити дерев'яний ящик для овочів необхідного йому розміру.

Кому потрібна тара з дерева

Дерев'яний ящик для овочів - продукція універсальна. Вона може знадобитися і сільськогосподарським підприємствам, і приватним особам. У порівнянні з пластиком, дерево - матеріал натуральний, екологічно чистий, безпечний і міцний. Жорсткі дерев'яні стінки захищають вміст, зберігають його цілісність. Тому ящики для фруктів з цього матеріалу найбільш затребувані і популярні.
 • Використовують ящики для овочів підприємства сільського господарства, які вирощують продукцію.
 • Також вони потрібні тим, хто займається транспортуванням, продажем сільськогосподарської продукції.
 • Ідеальний дерев'яний ящик для зберігання овочів в домашньому підвалі або в іншому приміщенні. Він незамінний в господарстві приватного будинку, дачі, на садовій ділянці.

Як вибрати тару

Безпека, відповідність санітарним вимогам, а також міцність - важливі вимоги до тари, в якій тривалий час зберігаються продукти харчування. Наша компанія пропонує купити дерев'яний ящик для овочів. Продукція проходить обов'язковий фітосанітарний контроль і може використовуватися для зберігання і транспортування будь-яких сільгосп продуктів.
© Юр-Універсал 2022