Виробництво дерев'яної тари та упаковки
ЗАСТОСУВАННЯ ДЕРЕВ'ЯНИХ КОНТЕЙНЕРІВ
Стильним та останнім часом мега затребуваним елементом декору є декоративна дерев'яна скринька. Використовують його як кашпо для квітів або елемент меблів. Для того щоб купити дерев'яний ящик декоративний необхідно залишатися на нашому сайті, компанії ЮР - Універсал, і наповнювати кошик обраними товарами. У нас представлений широкий вибір продукції з дерева за різними цінами.

Де застосовується дерев'яний ящик декоративний

Ящики з натурального дерева використовуються в різних композиціях і є відмінним рішенням для зберігання дрібних предметів і побуту. З їхньою допомогою облаштувати можна будь-яке приміщення, оскільки контейнери можна повісити, поставити або взагалі з них спорудити стіл та диван. Наприклад:
  • у кухні - використовують для овочів, фруктів, закрутки;
  • у кабінеті – під книги, сувеніри;
  • у ванній - під доглядові тюбики або рушники;
  • у передпокої - для ключів, рукавичок, капелюхів та сумок;
  • на балконах - для зберігання різних інструментів та приладдя.
Декоративний дерев'яний ящик настільки універсальний, що може застосовуватися для різних цілей, навіть як упаковка подарунка. Матеріал – екологічно чистий, виглядає стильно та привабливо. В інтер'єрі органічно створюють комфорт та затишок. Великий асортимент дозволяє кожному підібрати потрібний варіант до свого конкретного інтер'єру.
Розрізняють дерев'яний ящик декоративний за формою, розміром та кольором конструкції. Головною перевагою вважають той факт, що завжди можна перефарбувати ящик у потрібний відтінок і перетрансформувати на інші меблі або поличку. Вигідно купувати контейнери наборами, тим більше безпосередньо у виробника. Якщо у вас залишилися питання, телефонуйте, який вказаний на сайті і наш менеджер вам допоможе. Доставляємо по всій території України, приймаємо оплату як у готівковій, так і безготівковій формі.
© Юр-Універсал 2022