Виробництво дерев'яної тари та упаковки
Застосування дерев'яних ящиків під квіти
Відмінний спосіб ушляхетнити клумби або квіткові горщики - це використовувати дерев'яні ящики для квітів. Композицію можна розташувати перед входом до будинку, використовуючи підкладку. Або оформити вертикальний вазон на кілька поверхів. Для цього кашпо ставлять один на одного хаотично, з’єднуючи між собою шурупами. Тераси, ресторани, балкони оформляють за таким же принципом. Оригінально виглядають садові клумби – паровози, які оформляються у вигляді вагончиків з посадженими квітами. Це зручно, красиво та екологічно чисто. 
Купити дерев'яний ящик під квіти можна на сайті нашої компанії Юр-Універсал. Широкий асортимент дозволяє кожному клієнту підібрати вазон потрібного розміру, кольору, під будь-який інтер'єр і на будь-який гаманець. 

Як підготувати ящики до використання 

Натуральне дерево – це найкращий варіант для рослини. Воно характеризується тривалим терміном експлуатації при правильній та якісній обробці. Якщо дерево вже обробляли раніше, то старий шар фарби краще забрати. А всі наявні нерівності, сколи таі занози зашкурити до гладкості. Спершу, виріб рекомендуємо обробити спеціальними антибактеріальними маслами та складами, які створять стійкість до вологи та грибка. Тоді дерев'яні ящики для квітів не страшно використовувати на відкритому повітрі та під прямим сонячним промінням. Вазони можна покрити лаком або грунтовкою, якщо плануєте надалі забарвлювати їх у колір. 
Готова продукція нашої торгової марки ніколи не втратить свого вигляду, і тим більше не розвалиться. Якість продукції підтверджується потрібними сертифікатами. Щоб купити дерев'яний ящик для квітів, ви можете зв'язатися з нашими менеджерами, отримати повну професійну консультацію та оформити замовлення. Виготовляємо продукцію на замовлення, за повною передоплатою. Сплатити замовлення можна повністю або ж частково і замовити доставку в будь-яке місто України. Можливий самовивіз.
© Юр-Універсал 2022