Виробництво дерев'яної тари та упаковки
Вуличні вазони
Квіти в будинку або садовій ділянці завжди виглядають красиво, а територія відразу стає доглянутою. Не завжди є можливість посадити рослини там, де хочемо. Погана земля, асфальт. У цьому випадку чудовим рішенням для озеленення стане використання кашпо. Варто вибирати саме вуличні варіанти, які заздалегідь підготовлені для експлуатації просто неба і в будь-яку погоду. Виготовляються дерев'яні ящики для квітів на вулицю із спеціальних матеріалів та вкриваються захисними речовинами, які служать антисептиком та забезпечують вологостійкість.

Дерев'яні балконні ящики для квітів 

Живі рослини в таких вазонах ніколи не загинуть, тому що їх у будь-який момент можна забрати від прямих сонячних променів, злив та нічних заморозків. Контейнери виконані з екологічного матеріалу та не вимагають багато ґрунту. Вони добре розміщуються навіть на найменшому просторі і підходять для будь-якого інтер'єру. Якщо є кріплення, то розмістити дерев'яні ящики для квітів на балконі можна за його межами, наприклад, на перилах біля вікна. З гарною фантазією, можна організувати різноманітні багаторівневі композиції та спорудити шикарну клумбу прямо вдома. 

Конструкції з дерева в саду 

Вазони з дерева міцніші за пластикові і легші за керамічні. Натуральний матеріал не вигоряє на сонці, не деформується та характеризується стійкістю. Особливою міцністю та великим терміном експлуатації відрізняються породи дуб та модрина. Дерев'яні ящики для квітів на дачі краще використовувати на ніжках, так грунт у вазоні краще вентилюватиметься, а матеріал не гнитиме. 
Купити дерев'яні ящики для вуличних квітів рекомендуємо на сайті нашої компанії Юр-Універсал. Тут ви підберете необхідні моделі, розміри відповідно до своїх бажань та потреб. Доставляємо замовлення по всій території України, за частковою передоплатою.
© Юр-Універсал 2022