Виробництво дерев'яної тари та упаковки
Висувний ящик із фанери
Одним із найбільш затребуваних та популярних видів тари вважається висувна скринька з фанери від компанії «ЮР-УНІВЕРСАЛ». Функціональні вироби не вимагають використання у процесі виробництва дорогої фурнітури. Універсальна висувна скринька з фанери може бути корисним елементом у дизайні сучасного будинку, квартири, дачі, гаража, промислового, виробничого чи торгового об'єкта.
Виробництво висувних ящиків з фанери здійснюється з сировини європейської якості за індивідуальними кресленнями, ескізами та розмірами. Для з'єднання деталей шухляди з фанери використовується універсальний метод шип-паз. Виконання робіт потребує достатнього досвіду та професіоналізму, тому компанія «ЮР-УНІВЕРСАЛ» суворо відстежує якісні показники на всіх стадіях: від розпилу та обробки деталей до з'єднання конструкції за допомогою саморізів та клейових розчинів.
Матеріал основа для виробництва висувних ящиків із фанери відрізняється унікальними експлуатаційними властивостями, низькою вартістю. Для виробництва фанери застосовується сировина (деревина) різних порід: береза, липа, сосна. Фанерні листи характеризуються:
  • універсальна товщина (2-30 мм);
  • високим рівнем міцності;
  • високими теплоізоляційними властивостями;
  • достатнім рівнем вологостійкості;
  • достатнім ступенем опірності до зносу;
  • легкістю та податливістю до різноманітних видів обробки;
  • екологічну безпеку.

Вам терміново знадобився висувний ящик із фанери? Замовити вироби будь-якої складності можна на сайті спеціалізованої компанії «ЮР-УНІВЕРСАЛ».

Професійні майстри в індивідуальному порядку розробляють конструкції, за потреби виїжджають на замір. Виготовлення висувних ящиків із фанери здійснюється в строго обумовлені терміни (від 3 робочих днів), з використанням додаткових послуг з нанесення лазерного гравіювання, лакування, фарбування.
© Юр-Універсал 2022