Виробництво дерев'яної тари та упаковки
ВИРОБНИЦТВО ДЕРЕВ'ЯНИХ КОРОБОК

Як розпочати виробництво дерев'яних коробок самостійно?

Наразі вже, напевно, важко уявити транспортування та зберігання вантажів без дерев'яної тари. Її доступність, низька вартість, високі показники якості, різноманітність форм та легкість виготовлення здатні задовольнити найнезвичайніші запити споживачів. Але якщо на перший погляд виробництво дерев'яних коробок в Україні може бути простою справою, слід враховувати безліч нюансів, перш ніж розпочинати свій бізнес.
Насамперед необхідно приміщення, де відбуватиметься виробництво дерев'яних коробок, орендоване чи особисте. З найважливіших умов приміщення слід виділити його сухість, хорошу освітленість і вентильованість, а також важливі опалюваність і дотримання безпеки життєдіяльності.
Вибирати будівлю слід залежно від того, який етап виготовлення ви маєте намір задіяти. Деякі підприємства займаються чимось одним: наприклад, тільки збиранням, склейкою, шліфуванням або армуванням виробів. Інші обирають усі етапи, які входять у виробництво дерев'яних коробок в Україні. Також вам знадобляться склади для зберігання інструментів та атрибутики, для готової продукції. Вимоги до них такі самі, як і до основного приміщення. Обслуговуючому персоналу та адміністративним робітникам також знадобляться окремі кімнати.
Кількість працівників залежить від обсягу робіт та кількості змін. Тому спочатку у вартість бізнес-плану варто включити оренду/купівлю приміщення, оплату робітникам (з урахуванням середньої заробітної плати по регіону).
Наступний крок – закупівля матеріалів. Щоб розпочати виробництво дерев'яних коробок, необхідно визначитися з тим, чим саме займатиметься ваше підприємство. Якщо ви починаєте з самого першого етапу – обробки та сушіння лісу, то й закуповувати доведеться спочатку сиру сировину, з якої згодом вийдуть гарні коробочки.
Звичайно ж, знадобиться різне обладнання, і варто заздалегідь визначити канали збуту, інакше бізнес-ідея може виявитися провальною. Щоб організувати виробництво, необхідно ретельно продумати його етап. А якщо ви потребуєте дерев'яної тари, заходьте до нашого інтернет-магазину «ЮР-УНІВЕРСАЛ», ми знаємо, як робити бізнес!
© Юр-Універсал 2022