Виробництво дерев'яної тари та упаковки
Виробництво дерев'яних ящиків для квітів
Дерев'яні кашпо це габаритні горщики, які виготовляються з різних порід деревини. Це оригінальний спосіб урізноманітнити інтер'єр, створити затишок, свіжість і водночас стиль. Приміщення або тераса буде виглядати особливо привабливо і мальовничо, а за рахунок пахощів квітів стане невичерпним джерелом насолоди та естетичного задоволення. 
Купити дерев'яні ящики для квітів найкраще на нашому сайті компанії Юр-Універсал. Великий вибір асортименту, різноманітність палітри кольорів, форм і цін. Квіткові композиції використовують для зонування великих приміщень, зокрема ресторанів. Вони ефектно розділяють загальний простір на невеликі зони. Якщо вам необхідно купити дерев'яні ящики для квітів оптом, то ми будемо раді допомогти вам. 

Вазони з дерева на замовлення 

Якщо серед нашого асортименту ви не змогли підібрати, що вам необхідно, ми виконуємо вироби на замовлення відповідно до ваших побажань. Разом ми створюємо креслення та розраховуємо точні розміри блоків з деревини. Вирізаємо та шліфуємо. Отримані частини склеюємо та фіксуємо рейками, використовуючи куточки. На дні вазону обов'язково робимо дренажні отвори, щоб квіткова композиція якомога довше радувала вас. Отриманий дерев'яний ящик під квіти обов'язково покриваємо морилкою або спеціальним просоченням, щоб дерево було стійке до вологи, грибка, сонячних променів і комах. 
Декор та фарбування здійснюються в індивідуальному порядку за бажанням замовника. Деякі замовники просять збоку зробити отвори, які виконують роль ручок переносу контейнера. А хтось просить передбачити ніжки для вазону, щоб клумба щільно не стикалася з підлогою. 
У Києві купити дерев'яні ящики для квітів можна у нашому магазині, самовивіз. Доступна оплата готівковим та безготівковим способом. Приймаємо оплату картками.
© Юр-Універсал 2022