Виробництво дерев'яної тари та упаковки
Виробництво дерев'яних ящиків
Наш магазин займається виробництвом дерев'яних ящиків, тому пропонуємо для Вас безліч варіантів даної тари. Дерев'яні ящики чудово підходять для стелажів в магазинах під овочі та фрукти. Вони мають чудову вмістимість, надійність та достатню грузопідйомність для перевезень товару.
Виробництво дерев'яних ящиків займається виготовленням тари виключно з якісних матеріалів, найчастіше використовується сосна, в деяких випадках - високоякісна фанера чи ДВП (все залежить від бажання замовника). Матеріал вологостійкий та надійний, в деяких варіантах ящики покриті спеціальним лаком, який не несе шкоди харчовим виробам.

Ящики мають ручки з обох сторін, що дозволяють з легкістю переносити речі або продукти

Виробництво дерев'яних ящиків для фруктів відповідає всім основним критеріям для зберігання продуктів. З такими ящиками Ваші вітрини матимуть естетичний вигляд.
Характеристики та плюси виробництва дерев'яних ящиків в Україні:
- виготовлення ящика з натурального дерева;
- глибокі за місткістю;
- надійна товщина планок;
- вологостійкі на екологічні;
- зручність та легкість у транспортуванні.
Таки ящики можуть стати в нагоді і в домашньому використанні. В них можна зберігати не тільки фрукти та овочі, а також домашні речі, книги, дитячі іграшки та багато інших речей які потребують бережного зберігання.
Виробництво дерев'яних ящиків для фруктів є в Україні. Виготовлення займає від одного дня. Зробити замовлення можна на сайті, написати на пошту або зателефонувати за вказаним номером. Менеджери нададуть детальну інформацію та допоможуть зробити правильний вибір.
© Юр-Універсал 2022