Виробництво дерев'яної тари та упаковки
Використання дерев'яних ящиків для декору
Сьогодні на піку популярності усі підручні матеріали для декору. Створюються "лайфхаки" як легко та просто облаштувати простір у будинку. З дерев'яних декоративних ящиків збирають садові меблі, організовують підставки для квітів, фруктів чи овочів. Вироби з дерева використовуються скрізь, але особливо доречним вважається використання для дизайну у стилі лофт та мінімалізм. 

Спосіб застосування 

В основному використовують рейкові та фанерні ящики з дерева, які використовуються для декору кімнати. 
  1. Настінні полиці – відмінна система зберігання. Допомагає заощадити простір та зробити органайзер для дрібниць. Дерево попередньо обробляють та фарбують у необхідний відтінок, декорують. Між собою їх скріплюють шурупами. Розміщувати такі композиції можна на кухні, у ванній, коридорі, балконі. У них зручно зберігати кухонні прилади, фрукти, винні пляшки, квіти та побутові речі. 
  2. Стелажі – ідеально вписуються у будь-яку кімнату. Між собою обрешітки закріплюються шурупами або шурупами, і приставляються до стіни. Відмінно підходять для книг, речей, квіткових вазонів. 
  3. Тумба – гарний варіант зберігати кросівки, туфлі, ботильйони. При цьому декоративний дерев'яний ящик може розташовуватися горизонтально і вертикально одночасно. 
  4. Столик для кави та садові меблі. Для столика ще знадобиться аркуш фанери, який виступає піддоном, де по спіралі кріпляться ящики. Середину столу прикрашають квітами чи нічником. Відмінно підходить для вітальні або саду в заміському будинку. До нього можна зібрати з піддонів диван, прикрасивши його для комфортності м'якими подушками. 
  5. Невеликі дерев'яні ящики для декору можуть стати скринькою для прикрас. Також їх використовують під квіти на святковий стіл. Їх шкурять і покривають лаком для ідеального стану. 
Це лише невеликий список того, що можна організувати та красиво оформити за допомогою виробів із дерева. Будь-яка кімната та мансарда буде обставлена ​​декорованими саморобними меблями, в яких потім складно розглянути ємності для зберігання овочів або піддони для вантажів. Замовити дерев'яні ящики для декору можна на сайті компанії Юр - Універсал. Вся продукція має високу якість, що підтверджено сертифікатами. Для оформлення замовлення достатньо перейти на сайт або зв'язатися з нашим менеджером за телефоном. Доставляємо продукцію по всій Україні, є самовивіз.
© Юр-Універсал 2022