Виробництво дерев'яної тари та упаковки
ВІЙСЬКОВІ ЯЩИКИ
Військові ящики виділяються високою надійністю, брутальністю, захищеністю, міцністю та іншими якостями характерних для збройних сил, а також захисним забарвленням - це зелений, хакі, сірий кольори. Вони не бояться грубого поводження з ними, вологи та інших суворих умов, вони несуть свою службу , оберігають і захищають військове обладнання, озброєння тощо. Усі елементи військових ящиків мають підвищену міцність, петлі, замки, ручки. Все має працювати без заїдань, швидко, зручно, надійно.
За зовнішнім виглядом військові ящики досить прості і навіть грубі, оскільки головною їх метою є захист, а не товарний вигляд. Від вогкості та вологи внутрішню поверхню, оббивають гідроізоляційним матеріалом-пергамін. спочатку ґрунтовкою для того, щоб заповнити всі пори в деревині, підготувати поверхню під емаль, а потім і фарбою захисного кольору. Всередині військової скриньки можливе використання різних перегородок, які надають ще більше жорсткості, а також забезпечують надійну фіксацію. Основною характеристикою є їхня вантажопідйомність, для цього використовують матеріали більшої товщини, а також кріпильні елементи великих розмірів, надійніші конструкції. Військові ящики можуть бути зроблені з дощок із з'єднанням у шип, так що попадання вологи буде менше. Ручки повинні мати фаски, щоб не шкодити руки під час транспортування.

Військові ящики здатні витримувати високі навантаження, суворі кліматичні умови, грубе поводження та інші важкі умови роботи.

© Юр-Універсал 2022