Виробництво дерев'яної тари та упаковки
УПАКОВКА З ДЕРЕВА
За рахунок незвичайної коробки навіть невеликий подарунок може виглядати привабливо та інтригуюче. Але навіть зараз роль красивої подарункової упаковки з дерева часто недооцінюють, воліючи загорнути презент у поліетиленову або пластикову паковку. І дарма, адже саме дерев'яна коробочка надає подарунку того шарму таємничості (що ж усередині?) і радості.

Транспортування упаковки з дерева

Якщо ви вирішили купити упакування з дерева – це правильний вибір. Людина, для якої призначений сюрприз, надовго запам'ятає вашу увагу та турботу. До того ж така тароупаковка надає презенту індивідуальності, показуючи, що він повністю індивідуальний та виконаний за вашими побажаннями.
Збираючись замовити упаковку з дерева, ви повинні знати, як правильно транспортувати її. Дерево не любить вологість і може через це зіпсуватися - на поверхні з'являється грибок і пліснява, починає виходити неприємний запах. Тому при перевезенні тари намагайтеся класти її у сухе місце. Звичайно, кидати упаковку із дерева (ціна) теж не варто. Якщо ви маєте далеко везти презент, подбайте про те, щоб коробка лежала рівно, а не каталася по всьому салону авто. Якщо внутрішнє наповнення коробочки тендітне – насипте всередину деревної стружки. Вона допоможе зберегти вміст цілісності і надасть подарунку ще більше чарівності.
Для сюрпризу, що складається з кількох елементів, замовляйте скриньку з кількома відділеннями. У такому разі слідкуйте, щоб вони були щільно заповнені, адже при транспортуванні вміст може розтрястись і зіпсуватися.
© Юр-Універсал 2022