Виробництво дерев'яної тари та упаковки
ТРАНСПОРТНА ТАРА

Як використовується транспортна тара в сучасному світі

Дерев'яні ящики використовуються в різних галузях: в них перевозять і зберігають вантажі, призначені для забезпечення комфортної життєдіяльності людини.
Найчастіше транспортна тара виготовляється із твердих порід натуральної деревини. Дерево – це екологічно чиста сировина, тому його використання таке популярне. До того ж дерев'яна транспортна тара дозволяє зберігати та перевозити товари, речі, техніку, виключаючи механічні пошкодження та деформацію.
До того ж транспортна тара універсальна, в неї укладаються різні вантажі: від дрібних до великих і великогабаритних. Експлуатація популярна у промисловості, а й у повсякденних потреб.
Перевага ще й у тому, що транспортна тара від компанії «ЮР-УНІВЕРСАЛ» може бути тих розмірів та комплектації, які ви вкажете при замовленні. Це можуть бути ложементи, фіксуюча та запірна фурнітура, упори та фіксатори вантажу у певному положенні. Залежно від призначення вибираються параметри внутрішнього оснащення тари. Тому головна перевага такої тари на замовлення – це можливість підлаштовування під певні вимоги замовника.
Для транспортування продуктів харчування також часто використовують дерев'яні короби, що перешкоджають псуванню продукції. У них також перевозять одяг, меблі, технічне, спеціальне обладнання, деякі види побутової техніки, картини та цінні вантажі.
У господарстві короби з дерева використовуються для зберігання інвентарю, інструментів, деталей від авто та інших незамінних атрибутів.
Заходьте до нашого інтернет-магазину «ЮР-УНІВЕРСАЛ», адже у нас можна зробити замовлення від 1 одиниці товару!
© Юр-Універсал 2022