Виробництво дерев'яної тари та упаковки
ТАРА ЯЩИКИ ДЕРЕВ'ЯНІ
Якщо для вашого бізнесу потрібно скористатися послугами транспортної компанії, тоді вам також потрібна буде тара. Ящики дерев'яні у цьому випадку підійдуть просто ідеально. Вони справляються з 90% вантажів, які можна відправляти як і по Україні, так і по всьому світу. При цьому неважливо це будуть авіаперевезення, або доставка кораблями - у будь-якому випадку потрібна тара, дерев'яні ящики тут будуть просто незамінними. А придбати їх за найвигіднішою ціною можна у нас.
Ми готові виготовити будь-які види тари, ящики дерев'яні, фанерні, ДСП чи ДВП, головний атрибут – матеріал природного походження. Якщо ж ви вважаєте, що буде необхідний нестандартний підхід або виготовлення за вашими ескізами, тоді для нас це не є проблемою. У будь-якому випадку всі пропозиції обговорюються з дизайнером, який або затвердить роботу, або пояснить, чому це зробити неможливо, або дасть свої рекомендації, як досягти поставленої мети з найменшими витратами. Якщо знадобилася тара, ящики дерев'яні або коробки з фанери, не має значення – ми зможемо виконати будь-яке замовлення та допомогти у будь-якому випадку. До того ж пропонуємо перейти до надійності. Якщо буде потреба, тоді можна зміцнити будь-яку конструкцію. Для цього використовуються різні скоби, спеціальна металева стрічка, а також бруски різних розмірів. Таким чином, ми переконуємо вас у тому, що наша тара, ящики дерев'яні або фанерні, зможе гарантувати цілісність вашого вантажу.

Для нас не є проблемою будь-яка тара, ящики дерев'яні або фанерні коробки, кожне замовлення ми виконуємо за стандартами і в підтвердженні цього ви будете впевнені в збереженні своїх товарів.

© Юр-Універсал 2022