Виробництво дерев'яної тари та упаковки
ТАРА ДЛЯ ТРАНСПОРТУВАННЯ
Тара для транспортування, що пропонується на сайті, виробляється компанією "Юр-Універсал" тільки з натуральної вітчизняної сировини. У цехах, оснащених найсучаснішим деревообробним обладнанням, робиться добротна тара для транспортування деревини сосни, вільхи, дуба, шліфованої фанери. Підприємство виготовить транспортувальні ящики різних розмірів, модифікацій у будь-якій кількості з урахуванням усіх побажань клієнтів.
Дерев'яна або фанерна тара для транспортування відрізняється екологічністю, міцністю, надійністю, можливістю багаторазового використання. У ящиках із натуральної деревини традиційно перевозяться харчові продукти (вершкове масло, чай, сухофрукти), різноманітні промислові товари (електротехнічні вироби, деталі, скло, цінні предмети). Замовлена ​​у нас тара для транспортування за бажанням клієнта оснащується внутрішніми осередками, перегородками, кришками, переносними ручками, вентиляційними отворами. Міцні надійні цілісні ящики або лати допоможуть зберегти і перемістити продукцію всередині країни, вивезти товари за кордон. У цьому випадку видається пакет документів фітосанітарного контролю, експортні ящики маркуються за Міжнародним стандартом ISPN № 15 (попередньо вся тара для транспортування за кордон піддається тепловій обробці або хімічній фумігації).

Вироблена компанією "Юр-Універсал" натуральна міцна екологічна тара для транспортування забезпечить збереження будь-якого вантажу під час перевезення, захистить товар від псування, механічних пошкоджень.

© Юр-Універсал 2022