Виробництво дерев'яної тари та упаковки
Скринька фанерна з кришкою

Ящики з дерева: особливості використання

Продукція з дерева завжди мала попит. У побуті особливе місце займає фанерний ящик: у ньому можна зберігати різні товари, кухонне приладдя, овочі та фрукти. Свого роду це якісний органайзер, який не займає багато місця та заощаджує простір на робочій поверхні кухні, ванній, у коморі чи погребі.
Скринька фанерна з кришкою зручна не тільки для зберігання, але і для транспортування речей і продуктів. Замовити такий органайзер можна як у місцевому магазині, офлайн, але ми рекомендуємо онлайн через інтернет. Відмінний інтернет-майданчик ЮР - Універсал пропонує великий вибір продукції з дерева на всі випадки життя. Купити ящик фанерний можна як готовий, так і замовити за своїми розмірами чи кресленнями. Тому в нашому магазині ви точно зможете підібрати все, що вам потрібно за розміром, формою та кольором, і на свій бюджет.

Особливості

Бокси з дерева відрізняються величезною перевагою в порівнянні з іншими матеріалами та популярні за рахунок своїх експлуатаційних властивостей.
  1. Натуральна екологічно чиста продукція. Абсолютно нешкідлива і безпечна для здоров'я людини.
  2. Практичні бокси не займають багато місця та вміщують різні товари та вироби. Виготовляються різних розмірів та можуть встановлюватися один на одного. Зручні під час транспортування.
  3. Сама по собі фанера не важкий матеріал, тому і ящики важать небагато, підняти під силу навіть жіночій статі.
  4. Тривалі у використанні - бокси можна застосовувати для різних цілей, доки не зламаються. Матеріал довговічний, але залежить від якості звернення.
  5. Ящики оригінальні та універсальні.
Скриньку фанерну купити краще в перевірених місцях, а ще краще безпосередньо від виробника. Ціна на ящик фанерний буде набагато меншою, ніж купувати через посередників. ЮР - Універсал самостійно виготовляють дерев'яні бокси та ящики з фанери, тому ми гарантуємо оптимальні ціни та високу якість продукції. Доставляємо замовлення по всій території України.
© Юр-Універсал 2022