Виробництво дерев'яної тари та упаковки
Подарункові коробки для вина
Останнім часом все більше людей задумується, чим можна здивувати своїх рідних, близьких та знайомих. Ми маємо відповідь на це питання і пропонуємо Вашій увазі креативний спосіб упакування винного продукту. Це подарункові коробки для вина. Широкий вибір товарів з екологічно чистого дерева та високоякісної фанери. Коробка подарункова для вина вміщує в себе стандартну винну бутилку. Але якщо Ви плануєте упакувати бутилку нестандартного розміру, то наш магазин може розробити для Вас індивідуальний макет по створенню коробки для вина в подарунок.
За оформленням подарункова дерев’яна коробка для вина може мати відтінок самого дерева.
Наприклад:
- дубові винні коробки матимуть світло-коричневий або солом'яний відтінок;
- винні коробки з вільхи матимуть медовий відтінок;
- кленові коробки для вина матимуть світлий, біло-жовтуватий відтінок;
Якщо подарункова дерев’яна коробка для вина буде виготовлена з якісної фанери чи ДВП то колір можна підібрати будь-який.
Також працюємо з різними видами нанесення написів на дерев’яні винні коробки.
Маємо такі варіанти як: лазерна гравіровка, фрезерна та ультрафіолетовий друк (стійкий до вигорання від 3-х років).
Щоб упакування мало ще кращий вигляд, винну коробку можна покрити лаком, що дозволить зберегти її гарний стан на довгий час.
Переносити дану коробку зручно, в деяких варіантах присутні канатні ручки. Доглядати за винною коробкою легко, достатньо того, щоб витерти її вологою серветкою.
Широкий вибір подарункових коробок для вина можна купити в Україні (Києві), а також замовити онлайн, де Вам допоможуть підібрати саме той товар, який Ви давно шукали.
Подарункові дерев’яні коробки для вина це стильний подарунок, який не залишить нікого без уваги та подарує незабутні враження.
© Юр-Універсал 2022