Виробництво дерев'яної тари та упаковки
Подарункові дерев’яні коробки для вина
Пропонуємо Вашій увазі один із популярних видів подарунку - це дерев’яні винні коробки. Будь-який подарунок повинен бути якісно та дорого упакований. Дерев’яні вироби мають шикарний вигляд, тому з таким упакування Ваш подарунок точно буде гідно оцінений.
Подарункові дерев’яні коробки для вина виготовлені з якісного, екологічно чистого дерева та високоякісної фанери чи ДВП.
Для гарної коробки використовуються давні, історичні дерева, таки як: дуб, вільха, клен. Також розглядаються фруктові дерева, як: вишня чи яблуня. Доречі дерев’яні винні коробки з фруктових дерев зберігають у виробі свій аромат та не потребують будь-яких додаткових оброблювань.
За оформленням винна коробка виготовлена з дубу матиме світло-коричневий відтінок;
- винна коробка з клену матиме світлий, білуватий відтінок; а винні коробки з вільхи матимуть медовий, трохи червоний колір.
Якщо Ви бажаєте для оформлення винної дерев’яної коробки  використати колір, тоді краще виріб виконати із якісної фанери чи ДВП, тоді насиченість кольору буде 100%.
Дерев’яна коробка для вина  вміщує в себе два відділа. Це дає змогу упакувати в коробку дві стандартні пляшки вина (як варіант різного кольору, смаку чи розливу). Деякі покупці розглядають купівлю дерев’яних коробок для вина в Україна для індивідуального оформлення. В один відділ упаковується вино, а в другий відділ можна упакувати цукерки, квіти, гроші, ремінь і т.д. на скільки вистачить Вашої фантазії.
Для того, щоб додати унікальності Вашій винній коробці  пропонуємо такі послуги нанесення напису як:
- лазерна гравіровка;
- фрезеровка;
- ультрафіолетовий друк.
За Вашим бажанням винну коробку можна покрити лаком.
Переносити цю коробку легко та зручно. Вона має пенальну чи книжну форму з канатними ручками в деяких варіантах.
Популярні дерев’яні коробки для вина купити в Києві можна за різними цінами та смаком. Для цього Ви можете перейти на сайт та оформити своє замовлення. Деталі Вам розповість менеджер та допоможе придбати найкращу дерев’яну коробку для вина Київ.
© Юр-Універсал 2022