Виробництво дерев'яної тари та упаковки
Подарункові дерев'яні коробки
Подарункові дерев'яні коробки можуть стати гарною упаковкою для Вашого подарунку. Така упаковка підійде на подарунок колезі, коханій людині, другові/подрузі, партнеру і так далі. Подарунок, який буде знаходитись в коробці дерев'яного упакування матиме цінний вигляд.
Для подарункових коробок дерев'яних використовують якісне, благородне дерево. Великою популярністю користуються такі дерева як: дуб, вільха, клен, береза, також в деяких замовленнях використовують фруктові дерева. Такі коробки мають гарний природній колір та приємний аромат і не потребують особливого оброблення. Кожна дерев'яна коробка на подарунок матиме свою унікальність і більше ніколи не повториться. Тримаючи в руках подарунок в такій подарунковій коробці дерев'яній відчуватимеш приємне тепло та гарні відчуття.
Також дерев'яні коробки на подарунок можна виготовити з високоякісної фанери чи ДВП. Такі коробки гарно зберігають яскравість кольору, якщо її пофарбувати. По бажанню подарункові коробки можна покрити лаком, так вони матимуть ще гарніший вигляд.
Пропонуємо Вашій увазі нанесення напису на дерев'яних коробках. Є такі варіанти: лазерна гравіровка, фрезеровка та ультрафіолетовий друк.
Ваш напис буде унікальним та нагадуватиме про конкретні події, коли був вручений подарунок.
Цікаво виглядатимуть коробки дерев'яні подаруночні у форматі старовинної шкатулки. На вигляд вона буде потерта в подряпинах але буде створювати таке враження, що їй сотні років.
Дерев'яні коробки подарункові можна зробити на два і більше відділів. Будь які Ваші побажання ми втілимо в реальність і створимо ту саму дерев'яну подарункову коробку яку Ви уявляєте.
Завітайте на наш сайт на замовляйте онлайн подарункові коробки. До кожного замовлення наші спеціалісти ставляться відповідально і створять унікальну коробку для Вас.
© Юр-Універсал 2022