Виробництво дерев'яної тари та упаковки
Оформлення дерев'яних подарункових коробок в Україні
Останнім часом бокси все частіше використовуються для упаковки різних презентів на свята та дні народження. Дерево - це натуральний продукт, тому краще за інших підходить як пакувальний матеріал:
  • не містить шкідливих сумішей, як пластик;
  • безпечний матеріал, як скло;
  • не рветься, як папір.
У дерев'яну подарункову коробку (Київ) можна покласти все, що душа забажає: гарне вино, незвичайні фрукти, дорогий елітний чай або кава, солодощі. Такий подарунок виглядатиме не лише красиво, а й солідно. Найголовнішим плюсом такої упаковки є її цінність окремо від подарунка. Адже всі презенти, які можна з'їсти – закінчаться, а бокс можна застосовувати у побуті дуже довго. Наприклад як футляр для кистей і фарб, інструментів для музики або ялинкових прикрас, м'яких дитячих іграшок або сувенірних статуеток.

Матеріал для боксу

Дерев'яні подарункові коробки виготовляють в основному трьох порід дерев:
  • сосна;
  • ясен;
  • береза.
Основним фактором є гарна якість пиломатеріалу та його недорога вартість. Відповідно і вартість готового боксу з дерева буде прийнятна кожному, тому про великі витрати можна й не думати.
Ми самі виробники працюємо на своєму обладнанні, тому і вартість нашої продукції не захмарна. У місті Київ купити дерев'яну коробку подарункову можна за власним макетом, на замовлення. Зробимо для пляшки та келихів ложемент, перегородки для різних солодощів, цукерок чи іншого вмісту. Для безпечного транспортування крихких подарунків використовуємо спеціальні наповнювачі. Тонування, лазерне гравіювання, логотип - будь-яку примху переносимо на дерев'яну подарункову коробку в Україні. Для замовлення зв'яжіться з нашим менеджером, який розповість про всі нюанси, умови оплати та доставки, терміни виконання. Працюємо за готівку та безготівково, доставляємо по всій території України.
© Юр-Універсал 2022