Виробництво дерев'яної тари та упаковки
Купити ящики для зберігання дерев'яні через інтернет
Ящики для зберігання дерев'яні є незамінними в домашньому побуті. З їх допомогою легко та безпечно можна зберігати різні товари, овочі та фрукти. Це хороший органайзер, який не займає багато місця і дозволяє заощадити простір на кухні, в льоху або іншому приміщенні. Такі бокси зручні й у транспортування, якщо необхідно оптово закупити овочі чи фрукти, та був зберігати їх. На сайті компанії ЮР-Універсал легко оформити замовлення на ящики дерев'яні для зберігання (купити). Широкий вибір асортименту розрахований так, що кожен клієнт зможе підібрати собі необхідний контейнер, потрібного розміру, форми та кольору.

Особливості

Продукція з дерева особливо популярна через свої експлуатаційні властивості.
  1. Екологічна продукція. За рахунок 100% натуральності дерево не шкодить фруктам і овочам, зберігаючи всі їх корисності.
  2. Практичний матеріал. Ящики дерев'яні для зберігання мають різноманітні розміри, легко складуються та не займають багато місця. Зручні під час транспортування.
  3. Легка вага. Дерево – не важкий матеріал, тому вироби важать небагато.
  4. Великий термін експлуатації. Використані коробки придатні для повторного застосування та не обмежені в термінах експлуатації. Все залежить від якості поводження.
  5. Безпека здоров'ю людини. Дерево аж ніяк не може нашкодити здоров'ю, тому що не містить шкідливих речовин.
Купувати продукцію з дерева краще перевірених виробників, які працюють без посередників. Наша компанія самостійно займається виробництвом ящиків для зберігання дерев'яних. Тому ми гарантуємо оптимальні ціни та високу якість продукції. Готовий товар надсилаємо по всій території України. При необхідності наші майстри виготовляю продукцію на замовлення - за вашими розмірами та побажаннями. Наносимо логотипи та написи. Якщо у вас залишилися питання, зв'яжіться з нашими менеджерами, номер телефону вказаний на сайті.
© Юр-Універсал 2022