Виробництво дерев'яної тари та упаковки
Купити дерев'яну коробку
У 21 столітті у всіх сферах використовується пластик. Він дешевий, гнучкий, простий у виробництві. Але негативних характеристик у нього не менше: токсичність, удар по екології, складна утилізація. Відмінним рішенням буде купити дерев'яну коробку, яка замінить пластик. Вони створені для безлічі цілей: перевезення вантажів, військові ящики, призначені для посилок або для перевезення продуктів. Кожні з них кардинально відрізняються, а також багато в чому перевершують пластикову продукцію.
Весь спектр застосування ящиків, визначається тільки вашими потребами і потребами. Для чого вам потрібна ця продукція - вам вирішувати, але для того, щоб купити дерев'яну коробку, ви можете ознайомитися з вибором на сайті "Юр-Універсал".
Компанія надає великий вибір, ви зможете знайти, то що вам потрібно для ваших цілей і використання.
Такі як:
  • армійські;
  • транспортувальні;
  • посилкові;
  • овочеві.
Кожен з них відведено під різні цілі, але кожен створений створений за різною структурою, щоб максимально відповідати покладеним на них навантажень. При цьому вам надається вибір, щоб пофарбувати, лакувати, нанести лазерне гравіювання на замовлений товар. Також дерево набагато дешевше, ніж метал, тому, щоб купити дерев'яну коробку недорого, ви сміливо можете звертатися до «Юр-Універсал». Якщо вам необхідно організувати перевезення цінних або крихких вантажів, то з цією роботою впораються армійські ящики, які збережуть в цілості ваш вантаж. Ціна їх продукції приємно здивує, а якість вас точно порадує. Компанія має величезний досвід і стаж, з 2005 року працюють в даній сфері діяльності, що вселяє довіру до їхньої роботи.
Якщо з'явиться необхідність купити дерев'яну коробку в Україні, то зверніть увагу на ще такі плюси упаковки з дерева:
  • Висока міцність, що знижує ризик механічних пошкоджень;
  • Вартість. Виробництво дерев'яних коробок простий в силу виробництва і вартості матеріалів;
  • Великий спектр застосування, як для складування, так і перевезення.
Ви можете не сумніватися в цих позитивних характеристиках, так як присутня стандарт по санітарним фітосанітарних заходів №15.

Коробки з дерева - функціональність, надійність, ергономічність.

© Юр-Універсал 2022