Виробництво дерев'яної тари та упаковки
Коробочки з дерева
Гарне упакування Вашого подарунка це не просто коробка, а ціла командна робота по створенню унікального оформлення. Завдяки гарній дерев'яній коробочці Ваш подарунок буде виглядати стильно та залишатися в безпеці.
Пропонуємо Вашій увазі коробочки з дерева. Індивідуальний та творчий підхід до кожного замовлення. Враження після такого подарунка нікого не залишать байдужим.
Дерево - це екологічно чистий матеріал, який не шкодить навколишньому середовищу. Частіше матеріал для дерев'яних коробочок на замовлення використовується з благородних дерев, таких як: дуб, береза, вільха, клен (навіть в деяких варіантах фруктові дерева). З такого матеріалу коробочки з дерева будуть якісні та матимуть багатий вигляд. Також коробочки виготовляють з високоякісної фанери чи ДВП.
За формою коробочки з дерева на замовлення можуть бути будь якими, від звичайних до незвичайних. Всі ці деталі уточнюються.
Щоб зробити Вашу дерев'яну коробочку більш унікальною наш магазин пропонує індивідуальне нанесення напису. Існують такі види як: лазерне гравірування, фрезеровка та ультрафіолетовий друк. При необхідності при замовленні дерев'яних коробочок наші спеціалісти проконсультують Вас і допоможуть підібрати матеріал та варіанти дизайну.
Дерев'яна коробочка має свої особливості:
- екологічно чистий матеріал;
- практична ( легка та зручна);
- безпечна (не викликають алергічних реакцій);
- унікальна.
Коробочка із дерева підходить для багатьох подарунків:
- алкогольні напої;
- ювелірні вироби;
- посуд;
- смачна їжа, цей список можна продовжувати безкінечно.
Будь яка Ваша фантазія та бажання будуть виконані.
Коробочки дерев’яні купити в магазині онлайн можна без будь яких труднощів. Ви познайомитесь з каталогом та дізнаєтесь всю інформацію про кожну коробочку з дерева.
Купить коробочки з дерева своїм рідним, близьким та знайомим. Наповніть емоціями того, хто на них потребує разом з нашими коробочками з дерева.
© Юр-Універсал 2022