Виробництво дерев'яної тари та упаковки
Коробочка для подарунку Полтава
Упаковка – це вже половина подарунка. Як оформити і презентувати подарунок складається перше враження. Розрізняють сотні способів, як упаковати подарунок: у подарунковому пакеті, тубусі, у картонній або крафтовій коробці, у сумочці або дерев'яній коробочці для подарунка у Полтаві.

Особливості упаковки

Найбільш оптимальним та надійним матеріалом для пакування вважається дерево. Дерев'яна коробочка для подарунка Полтава буває кількох типів: у вигляді скриньки, пеналу або ящика. Скринька набагато зручніша і надалі її можна використовувати у вигляді органайзера для прикрас або інших дрібниць. Але і коштує вона дорожче за інші види. Пенал зазвичай використовують коли хочуть подарувати дорогий алкоголь чи келихи тощо. За рахунок того, що кришка повністю знімається, на неї можна нанести друк. Найпоширеніший вид коробки для подарунка у Полтаві – ящик. У нього можна запакувати подарунки будь-яких розмірів. Виготовляють ящики за допомогою рейок або у вигляді кошика.
Як дерево використовують різні матеріали: фанеру, масив сосни, вільхи та інших видів недорогих порід дерев. Звичайно, коробка для подарунка в Полтаві може бути виконана і з порід преміум класу, але ви повинні розуміти, що ціна на них буде відповідною. Будь-яка дерев'яна поверхня покривається лаком, тоді вона прослужить набагато довше.

Переваги упаковки

До основних переваг дерев'яної упаковки відносять її вторинне використання. Коробочка для подарунка в Полтаві може бути використана потім і в побуті. Головне, якщо ви використовуєте логотип, не наносите його на всю поверхню, інакше таку упаковку можуть потім не використовувати.

Недоліки

Це стосується вартості виробу і значної ваги упаковки, що потім і на вартість відправки, якщо презент необхідно відправити перевізником. Найкраще для відправки вибирати наземний транспорт, особливо якщо там крихкі вироби.
Якщо ви не знаєте, що вибрати для упаковки подарунка - звертайтеся в ЮР-Універсал. Наші менеджери розкажуть про всі особливості, умови оплати та доставки, терміни виконання.
© Юр-Універсал 2022