Виробництво дерев'яної тари та упаковки
Коробочка для подарунка Рівне
Завжди приємніше та цікавіше отримувати красиво презентований подарунок. Для багатьох дуже важливий процес розпакування і сама інтрига, що там усередині. Всі ми в собі діти і радіємо дрібницям. Тому продумати красиву упаковку подарунка варто заздалегідь, адже не завжди біля будинку можна купити пенал, скриньку чи іншу коробочку для подарунка у Рівному.

Переваги коробки для подарунка у Рівному

Дерево - це натуральний, екологічно чистий матеріал, вироби з якого порадують жодного разу і жодного року. Скриньки, пенали, рейкові ящики, бокси та кошики - це мала частина, що можна виготовити і з дерев'яних матеріалів.
Вироби у вигляді коробочки для подарунка у Рівному виготовляють із простих порід дерев: сосна, ясен, вільха, береза, липа. Але якщо ви захочете вам можуть виконати і з більш дорогих порід преміум класу, наприклад: дуба або модрини. Також у виробництві використовують фанеру, ОСБ (орієнтовано – стружкова плита). Будь-який матеріал покривають лаком, таким чином, упаковка вважається готовою до використання, вона блищить і не вимагає додаткових дій. Термін експлуатації дерев'яних боксів досить тривалий.

У чому їхня перевага?

Коробка для подарунка у Рівному, виконана з дерева, прослужить господарям подарунка ще жоден рік. Вони зможуть використовувати її в побуті, як органайзер або ящик для зберігання речей, продуктів, іграшок і т.д. За рахунок екологічності матеріалу вироби абсолютно безпечні і не шкодять якості приладдя.
Будьте готові до цінової політики. Дешево така упаковка не обійдеться, проте, якщо враховувати специфіку продукції та якості, то ціна цілком виправдана.
Коробочка для подарунка (Рівне) - це основний товар, який виготовляє компанія ЮР-Універсал. Наші виробничі потужності дозволяють на верстатах розпустити вироби будь-якого розміру та типу. Виготовляємо за індивідуальними розмірами та побажаннями. Доставляємо замовлення по всій Україні. Для уточнення деталей зв'яжіться з нашим менеджером та дізнайтеся про тонкощі оформлення індивідуального замовлення.
© Юр-Універсал 2022