Виробництво дерев'яної тари та упаковки
Коробочка для подарунка Харків
Особливі подарунки повинні мати особливе пакування. Пропонуємо Вашій увазі коробки для подарунку в Харкові. Наш магазин займається виготовлення будь-яких коробок за власним чи Вашим дизайном. Ми відносимся до кожного клієнна з повагою та уважно розглядаємо його прпозиції. Важливо чітко та правильно підібрати розмір, колір та форму Вашої коробочки для подарунку в Харкові.

Дані коробки це в першу чергу безпека Вашого подарунку та практичність

Для кожного клієнта, який робить замовлення на нашому сайті ми пропонуємо вигідні умови та індивідуальний підхід. Наші менеджери детально вивчають всі побажання замовника і створюють ту саму вишукану коробку для подарунку в Харкові.
Варіанти матеріалів з яких виготовляють коробки:
- благордне, екологічно чисте дерево (вільха, дуб, клен);
- високоякісна фанера або ДВП;
- картон (легкий та практичний).
На таких матеріалах наш магазин пропонує додаткове оформлення, таке як:
- ультрафіолетовий друк (стійкий до вигорання);
- гравірування або виріз, що зроблять Ваш подарунок більш унікальним та незабутнім.
Коробочки для подарунку в Харкові мають практичність після свого призначення. Завдяки своїй компактності та легкості в них можна зберігати свої речі і надалі.
Виробництво займається виготовленням коробок від 1-го дня. Відправка відбувається по всій території України.
Для того, щоб оформити замовлення переходите на головну сторінку сайту, також Ви можете написати нам на пошту чи зателефонувати за вказаним номером. Менеджери нашого виробництва допоможуть Вам у вирішенні будь якого питання та створять унікальний дизайн Вашої подарункової коробочки в Харкові, після чого Ваше замовлення буде виготовлено.
Даруйте незабутні враження разом з нашими коробками.
© Юр-Універсал 2022