Виробництво дерев'яної тари та упаковки
Коробочка для подарунка Вінниця
Коробочка для подарунка Вінниця - одна із невід'ємних та основних аксесуарів Вашого подарунка. Яскраві, вишукані та унікальні коробки не тільки збережуть приємні емоції, а також інтригу до відкриття цього подарунку.
Навіщо нам потрібна гарна коробка для подарунка у Вінниці? Основна але не кінцева причина - це для того, щоб приховати сам подарунок до його відкриття, і зацікавити ще більше людину якій готувався цей презент.

Важливим фактором є безпека та цілісність того, що знаходиться в коробці

Зробити коробочку для подарунку у Вінниці яскравою, гарною та індивідуальної не важко, тому що в наш час існує безліч різних матеріалів із яких і виготовляється такий товар, наприклад:
- екологічно чистий дерев'яний матеріал (вологостійкий);
- високоякісна фанера або ДВП;
- скло;
- картон;
- натуральна шкіра та ін.
Щоб Ваш подарунок мав більш унікальний вигляд пропонуємо індивідуальний дизайн та оформлення. Існують такі додаткові оформлення як:
- гравірування;
- ультрафіолетовий друк;
- тиснення;
- перетяжка якісною тканиною чи шкірою.
За Вашим бажання коробки для подарунку у Вінниці можна пофарбувати, зробити обгорання (якщо мова йде про дерев'яний матеріал) та покрити лаком.
Ми пропонуємо різні за формою та розміром коробки. Створимо вишуканість від міні-коробочки до величезних розмірів. Найбільш популярні форми коробок: квадрат, пенальна, прямокутна, кругла, ромб та багато інших.
Виготовлення індивідуальної коробки займає від 1-го дня. Відправка створюється по всій Україні.
Замовити індивідуальну коробочку для подарунку у Вінниці Ви можете на нашому сайті, також написати нам на пошту чи зателефонувати за вказаним номер. Менеджери з радістю проконсультують Вас та допоможуть зробити правильний вибір.
© Юр-Універсал 2022