Виробництво дерев'яної тари та упаковки
Коробки з фанери на замовлення
Компанія «Юр-Універсал» швидко і якісно виготовить коробки з фанери на замовлення за індивідуальними ескізами різних розмірів. Підприємство оснащене найсучаснішим обладнанням, при виробництві використовується натуральне екологічне вітчизняну сировину (деревина дуба, сосни, вільхи). Фанерні листи виготовляються з тонких шарів деревної шпони. Після склеювання декількох тонких пластин шпону деревно-шарувата плита ретельно шліфується. В результаті виходить міцний натуральний матеріал з видимим малюнком зрізу дерева, з якого виробляються коробки з фанери на замовлення різних модифікацій.
Виготовлені компанією коробки з фанери на замовлення можна використовувати для зберігання речей, різноманітних предметів, дрібниць, продуктів. Шухлядки з написом можуть прикрасити будь-яке житло, майстерню, підприємство торгівлі. Великі фанерні ящики з кришками, поставлені одна на одну, замінять комод в спальні, на дачі. У них можна зберігати постільні приналежності, несезон одяг, зайві подушки, ковдри. Невеликі коробки з фанери на замовлення можна використовувати в майстерні, щоб розкласти гудзики, нитки, намистинки, дрібні деталі. Придбані коробки з фанери на замовлення, виготовлені під величину банок для консервації, допоможуть підтримувати порядок на балконі, лоджії, в коморі. При необхідності на вироби наносяться логотипи, картинки, написи за допомогою лазерного гравіювання, фрезерування, ультрафіолетового друку.

Компанія «Юр-Універсал» в найкоротші терміни виготовить будь-які коробки з фанери на замовлення, врахувавши всі побажання клієнта.

© Юр-Універсал 2022