Виробництво дерев'яної тари та упаковки
Коробки фанерні
Одним з видів тари, призначеної для транспортування найрізноманітнішої продукції, є коробки фанерні, які майже повсюдно використовуються виробниками бакалійної, технічної, будівельної та будь-який інший продукції. Це зручно, легко, просто і майже завжди економічно вигідно і виправдано.
Коробки фанерні, купити які можна у їх виробника, мають такі достоїнства, як:
  • мають високу стійкість до вологи;
  • немає необхідності в їх фітосанітарної обробки;
  • мають легкістю і зручністю транспортування (при необхідності їх можна замовляти в розібраному вигляді).
Коробки фанерні, ціна на які досить помірна, так як фанера не є дорогим пакувальним матеріалом, купити можна в г. Киев (Україна), у компанії 'ЮР-Юніверсал', що професійно займається виготовленням пакувальної тари на своєму підприємстві.

Чому коробки фанерні купити краще саме у компанії 'ЮР-Юніверсал'?

Компанія виготовляє коробки фанерні з шліфованої фанери, виготовленої за сучасною технологією і з найбільш високоякісних порід деревини.
Компанія спеціалізується на виготовленні та продажу дерев'яної тари стандартних і нестандартних розмірів досить давно і тому може виготовити пакувальний матеріал самого різного розміру. При цьому її сервіс може включати не тільки виготовлення та відвантаження (або поставку готового пакувального матеріалу), але і завмер вантажу, розробку креслень і технічної документації, а також упаковку вантажу або на території замовника, або на території власного підприємства.
При необхідності здійснення транспортування вантажів за кордон, компанія готова надати повний пакет документів, що підтверджує проходження упаковки фітосанітарного контролю.
На коробки можливе нанесення логотипів і маркування відповідно до технологічними можливостями підприємства (лазерне гравіювання, ультрафіолетовий друк і т.д.) і міжнародним стандартом ISPM №15, а також можливе виготовлення специфічної подарункової упаковки відповідно до дизайну і побажань клієнтів.
© Юр-Універсал 2022