Виробництво дерев'яної тари та упаковки
Коробки дерев'яні для подарунків
Подарункове оформлення стає одним із важливих аксесуарів для піднесення Вашого подарунку.

Пропонуємо Вашій увазі коробки дерев'яні для подарунків

Дерев'яні коробки для подарунків мають не тільки багатий та унікальний вигляд але й такі переваги як:
- екологічно чистий матеріал;
- легкість та практичність у використанні;
- вишуканість зовні ;
- аромат справжнього дерева;
- вологостійкість та безпека, що дуже важливо для будь-якого подарунку;
Коробки дерев'яні для подарунків - виготовляють з якісного та різного матеріалу, мають будь-яку форму та розміри. Значною популярністю користуються давні, старовинні дерева - благородний клен, вільха, дуб і береза. Виготовлені коробки з такого матеріал матимуть яскравий вигляд та природній аромат. Можна використати також фруктові дерева або високої якості фанеру чи ДВП.
Коробки дерев'яні для подарунка з справжніх дерев не потребують додаткового оформлення чим їх природній вигляд, що стосується фанери чи ДВП то такі коробки можна покрити будь яким кольором, що дозволить зберегти гарний колір та насичений відтінок. Якщо маєте бажання то можна покрити лаком коробку.
В наш час існує багато варіантів для оформлення коробок. Пропонуються варіанти з декількома відділами, за різною формою чи величиною.
Для вишуканості та унікальності Вашої коробки дерев'яної для подарунків пропонуємо варіанти напису:
- лазерна гравіровка;
- фрезеровка;
- ультрафіолетовий друк.
В експлуатації така коробка зручна та комфортна. Виготовлення буде займати декілька днів, в залежності від унікальності замовлення, але наш магазин практикує виготовлення в день Вашого замовлення.
Достатній вибір коробок дерев'яних для подарунків можливо замовити написавши нам на поштову адресу чи зателефонувати за номером. Менеджери дадуть відповідь на всі запитання та допоможуть з оформленням.
© Юр-Універсал 2022