Виробництво дерев'яної тари та упаковки
Коробка з дерева
Як зробити оригінальний і незабутній подарунок? Досить просто, якщо ви володієте творчими задатками! Але навіть без них коробка з дерева може придбати приголомшливий вид, який вражає своєю пишністю!

Як декупажіруется коробка з дерева?

Отже, для того, щоб у вас вийшла коробка з дерева в стилі Шеббі-шик (тобто поношений або потертий стиль), можна прикрасити її за допомогою фарб і техніки декупажу. Отже, в першу чергу вам знадобиться сама коробка з дерева, купити яку можна в нашому інтернет-магазині «ЮР-УНІВЕРСАЛ».
Для початку обробіть виріб за допомогою крупнозернистою наждачного паперу. Якщо є фурнітура (петлі, ніжки, замочок), зніміть їх на час роботи. Тепер нанесіть першим шаром коричневу, сіру або чорну акрилову фарбу. Коли вона повністю просохне, візьміть саму звичайну господарську свічку і потріть нею ті місця, де ви збираєтеся створювати потертості. Найчастіше для цього вибираються кути, якісь ділянки на поверхні.
Зсередини коробка з дерева (купити) покривається світло-коричневої горіховою морилкою. Решта частини покриваються рівним шаром акрилової фарби білого кольору. Обережно зашкурьте всю поверхню, щоб домогтися гладкого ефекту. Ті місця, де було завдано парафін, трохи «оголяться», тому проступить нижній шар фарбування. Так і утворюється потертий ефект.
Тепер виберіть візерунок на серветках, бажано в винтажной стилістиці. Зніміть зайві шари, прикладіть зображення до необхідного ділянці і покрийте його клеєм ПВА, розведеним водою. Робіть акуратні руху, так як папір дуже тонка і може зім'яв.
Тепер зашкурьте зображення і покрийте всю роботу акриловим лаком. Тепер нанесіть легкі бризки коричневою фарбою. Для цього нанесіть її невелику кількість на жорстку кисть або непотрібну зубну щітку і рухаючи ворсинки від вироби, у вас вийдуть бризки. Спонжем растушуйте коричневий барвник по кутах шкатулки, щоб створити растушевку. Знову покрийте конструкцію лаком і дочекайтеся її повного висихання.
Прикрутите назад фурнітуру і насолоджуйтеся виконаною роботою!
© Юр-Універсал 2022