Виробництво дерев'яної тари та упаковки
Коробка для вина дерев’яна
Оригинальним упакуванням для Вашого подарунку може стати коробка для вина дерев’яна. Нестандартне але в той же час практичне рішення, як додати вишуканості Вашому подарунку, особливо якщо розмова заходить про дорогий та крихкий подарунок.
Дерев’яна коробка для вина - це екологічно чистий виріб який асоціюється з теплом і домашнім комфортом.
Дерев’яні коробки для вина виготовляють з фруктових дерев, які мають приємний аромат та не потребують додаткового оформлення. Але популярністю користуються такі дерева як: дуб, вільха та клен.
Винні коробки з таких дерев мають особливий та гарний колір. Коробка для вина з дубу матиме коричневий відтінок, коробка для вина з клену матиме світло-білий відтінок, а з вільхи коробки для вина матимуть червоний відтінок. Такі коробки будуть надійно захищати Ваше вино від пилу, сонця чи вологі.
Якщо Ви бажаєте замовити коробку для вина в яскравому кольорі то для цього краще підійде високоякісна фанера чи ДВП. З такого матеріалу яскравість кольору Вашої подарункової коробки для вина гарантована. Також за Вашим бажанням можемо покрити лаком дану коробку, що зробить її ще гарнішою.
Коробка для вина має три відділи та вміщає в себе три стандартні пляшки вина. Таки коробки мають пенальний вигляд, кошиковий та форму звичайного ящика. Переносити коробки для вина зручно та легко, у деяких варіантах присутня канатна ручка.
Пропонуємо Вашій увазі таку послугу як гравірування на коробках. Ви можете замовити гарний напис з лазерної гравіровки, фрезеровки чи ультрафіолетового друку. З таким оформленням Ваша коробка для вина дерев’яна з гравіровкою  матиме «багатий» вигляд та не залишиться без уваги.
Купити дерев’яні коробки для вина можна в інтернет-магазині. Переглянувши каталог з нашими виробами Ви з точністю знайде саме той, який Вам підходить найбільше. Купуючи дерев’яну коробку для вина з гравіруванням Ви даруєте незабутні враження своїм рідним, друзям та близьким.
© Юр-Універсал 2022