Виробництво дерев'яної тари та упаковки
Коробка для пляшок вина
Для того щоб створити незвичайне упакування для Вашого подарунку дуже легко впорається коробка для пляшок вина. Ви можете привітати своїх рідних, друзів та знайомих з оригінальним підходом до подарунку.
Чудовий варіант для пакування вина - це коробка для вина з гравіровкою. Завдяки індивідуальному гравіруванні на коробці для вина Ваш подарунок дійсно матиме унікальний вигляд. Може бути впевнені, що Ваш подарунок матиме презентабельний та неймовірний вигляд.
Кожна коробка для вина зроблена з натурального дерева або з високоякісної фанери чи ДВП. Для таких коробок частіше використовують дерево дуба, вільхи чи клену. За оформленням коробки для пляшок вина мають відтінок саме того дерева з якого вона виготовлена. Наприклад колір коробки з дуба матиме коричневий відтінок, коробка з вільхи матиме жовтий відтінок, а коробки для пляшок вина з клену матимуть білий відтінок. Якщо Ви бажаєте використати яскравий колір для Вашого упакування, то краще підійде коробка з якісної фанери чи ДВП.
Коробки для пляшок вина мають два відділи, що дозволяє вмістити в собі дві стандартні пляшки вина. Якщо у Вас не стандартні розміри винної бутилки, то Вам розроблять макет і створять гарне пакування.
Пропонуємо різні варіанти нанесення напису на коробках - лазерна гравіровка, фрезеровка та ультрафіолетовий друк.
Коробки для вина зручні для транспортування та цілком безпечні.
Купити коробки для вина можна на сайті або при особистій зустрічі. Також купити коробки для вина з гравіровкою в Україні можна в день замовлення, детальну інформацію уточнюйте.
© Юр-Універсал 2022