Виробництво дерев'яної тари та упаковки
Коробка дерев'яна подарункова
Коробка дерев'яна подарункова - чудовий та оригінальний варіант для упаковки подарунка. Ще десятки років тому люди знайшли зручний та комфортний спосіб упакування який користується популярністю і на цей час.
Вишуканий та стильний вигляд дерев'яної коробки подарункової - це не одна із переваг, перерахуємо ще декілька:
- екологічний матеріал;
- практичність;
- зовнішній вигляд;
- приємний аромат і т.д.
Подарункова коробка із дерева має різний матеріал, форму та розмір. Великою популярністю користуються старовинні, благородні дерева - це клен, вільха, дуб, береза. Коробки на подарунок з такого матеріалу матимуть відмінний вигляд та приємний аромат. В деяких варіантах використовують фруктові дерева, а також високоякісну фанеру або ДВП.
Коробка дерев'яна для подарунка з благородних дерев не потребує більшого оформлення чим її естетичний вигляд, а от із високоякісної фанери коробки для подарунків можна пофарбувати в будь який колір, а  відтінок буде гарним та насиченим. За Вашим бажанням можна коробки покрити лаком.
Ви можете замовити подарункову дерев'яну коробку на одни відділ або на декілька, також вибрати форму яка краще Вам підходить.
Для унікальності Вашої подарункової коробки із дерева пропонуємо різні варіанти напису: лазерна гравіровка, фрезеровка та ультрафіолетовий друк.
Переносити цю коробку легко та зручно.
Виготовлення коробки на подарунок із дерева займає до 3-х днів, але наш магазин йде на зустріч кожному клієнту і практикує виготовлення замовлення день в день.
Широкий вибір подарункових коробок дерев'яних можна замовити онлайн, де Вам допоможуть підібрати саме той товар, який Ви давно шукали.
© Юр-Універсал 2022