Виробництво дерев'яної тари та упаковки
Коробка дерев'яна
Рукодільні творчий напрямок привертає все більше людей. Зараз багато людей влаштовують свій бізнес, займаючись виробами ручної роботи. Тому і ви можете зробити якусь дрібничку своїми руками для себе коханої. До речі, така ідея підійде і для чоловіків, якщо вони хочуть зробити подарунок своїй сестрі, мамі, коханій жінці або просто знайомої.

Як прикрашається коробка дерев'яна з відкидною кришкою?

Отже, якщо у вас є непотрібна коробка дерев'яна, яка вже давно припадає пилом на полиці шафи, прикрасьте незвичайну шкатулку вініловими шпалерами. Необов'язково купувати новий рулон, підійдуть і залишки, на яких є малюнок.
Якщо хочете прикрасити якусь частину шкатулки малюнком, вам необхідно вирізати зображення з невеликим припуском по боках. Для однотонного або геометричного дизайну (в залежності від забарвлення ваших шпалер) вирізуйте деталі за розміром коробочки.
В першу чергу, якщо ваша коробка дерев'яна виконана в еко-стилі без покриття, трохи відшліфуйте її поверхню за допомогою наждачного паперу. Тепер покрийте вирізані шматочки шпалер рівним шаром клею ПВА. Якщо клеїть занадто густий, можете трохи розбавити його водою. Слідкуйте за тим, щоб основа добре просочилася розчином. Залиште папір на кілька хвилин, а потім губкою притисніть її до необхідної ділянки вироби.
Промаківающімі рухами притисніть картинку до ящика, щоб не було бульбашок і нерівностей.
До речі, якщо на виробі є будь-які залізні елементи, їх слід зняти перед початком роботи, щоб зображення виглядало більш природно. Після повного висихання коробка дерев'яна (купити) покривається лаком. Тепер можна прикріпити фурнітуру назад.
У разі наявності тільки однотонних залишків, можете самостійно намалювати на поверхні квіти, візерунки або будь-які інші ілюстрації. Також вітається прикраса стразами, полубусінамі, аплікаціями.
А для того, щоб коробка дерев'яна (купити) мала відомості про те, хто її виготовив, можете залишити свій автограф або фірмову підпис під кришкою вироби.
© Юр-Універсал 2022