Виробництво дерев'яної тари та упаковки
Кашпо з дерева куб 30х30, 50х50
Дерев'яні кашпо - незамінний атрибут ландшафтного дизайну. Такі вироби актуальні для оформлення зелених і квітучих зон в будь-якій місцевості. Їх можна використовувати в якості декору житлових будинків, громадських закладів, відкритих майданчиків. Головне - правильно підібрати рослини, форму і розмір контейнера.
Безпрограшним варіантом стане кашпо з дерева куб 30х30 або кашпо з дерева 50х50. Це оптимальне рішення, коли хочеться отримати гарну клумбу в горщику, при цьому розташувавши її в бажаному місці.

На що звернути увагу

Вибираючи кашпо з дерева куб 30х30, враховуйте такі фактори:
  • Правильність форми. Виріб повинен відповідати заявленим технічним характеристикам. Адже, якщо вам потрібні саме такі параметри, значить, для цього є підстави.
  • Міцність. Контейнер буде підпадати під вплив атмосферних опадів, може виникнути потреба перенести його в інше місце або транспортувати. Міцні та надійні вироби ніколи не постраждають під час подібних ситуацій.
  • Функціональність. Кашпо повинно бути не тільки красивим, а ще забезпечувати оптимальну циркуляцію вологи і повітря для рослин.
  • Натуральність. Вироби з натуральної деревини чудово вписуються в різні дизайнерські рішення. Дерево створює атмосферу спокою, затишку, тепла.

Де придбати?

На вітрині нашого інтернет-магазину є купити кашпо з дерева куб 30х30. Примітно, що ціна на кашпо з дерева 50х50 абсолютно чи не завищена. Кожна позиція виділяється своїми достоїнствами, розрахована на тривалу експлуатацію. Придбати контейнер у вигляді куба або віддати перевагу стандартної класики - рішення завжди за покупцем.
У нас прекрасний асортимент, лояльні розцінки, кваліфікований сервіс. Наша команда відкрита до співпраці і націлена на позитив!
© Юр-Універсал 2022