Виробництво дерев'яної тари та упаковки
кашпо у Запоріжжі
Оформлення присадибної ділянки чи іншого приміщення квітами дуже популярне. При цьому всю композицію легко зіпсувати неправильно підібраним вазоном. Щоб цього не сталося, найкраще купити кашпо в Запоріжжі у компанії "ЮР-Універсал". 
Дерев'яний ящик для квітів – це елемент декору, що підійде під будь-який інтер'єр. Він завжди виглядатиме стильно і сучасно. До того ж такі вироби виконані з натурального дерева та вкриті спеціальними засобами. Це дозволить зберегти натуральний зовнішній вигляд та продовжити термін служби. 

Ящик для квітів на вулиці 

Оформляючи присадибну ділянку не завжди виходить висадити квіти безпосередньо у ґрунт. До того ж у такому разі буде відсутня мобільність. Вирішенням цієї проблеми стане кашпо для вулиці у Запоріжжі, яке підійде під будь-яку рослину. Його можна підібрати необхідного розміру, форми та кольору. Але при виборі варто шукати саме вуличний варіант. Оскільки такі вироби щодня піддаються впливам навколишнього середовища та мають бути оброблені спеціальними матеріалами. 
Якщо говорити про переваги, то, крім екологічності, такі ящики дуже зручні та мобільні. Їх легко переміщати з місця на місце, тим самим створювати нове оформлення та композиції. Вони популярні в оформленні не лише приватних будинків, а й на терасах у кафе, ресторанах і готелях. 

Де придбати кашпо для квітів у Запоріжжі 

Наша компанія "ЮР-Універсал" має у своєму асортименті велику кількість кашпо у Запоріжжі та інших дерев'яних виробів. Вся продукція має високу якість, що підтверджено сертифікатами. Для оформлення замовлення достатньо зв'язатися з нашим менеджером за телефоном чи електронною поштою. Ми працюємо як за повною, так і частковою передоплатою та здійснюємо доставку по всій Україні. Також можливе виготовлення дерев'яної продукції на замовлення.
© Юр-Універсал 2022