Виробництво дерев'яної тари та упаковки
Кашпо для квітів Житомир
Дерев'яні ящики для квітів знайшли своє широке застосування для оформлення терас, ресторанів, дачних присадибних ділянок і навіть квартирних балконів. Це зручно, красиво та екологічно чисто. А широкий асортимент, який надає наша компанія "ЮР-Універсал", дозволить підібрати кашпо у Житомирі будь-якого розміру та під будь-який інтер'єр. 
Використання натурального дерева при виготовленні таких ящиків дозволяє досягти максимальної гармонії між ним і будь-якою рослиною, яка буде посаджена. До того ж дерево при правильній обробці має тривалий термін експлуатації. Ящики найчастіше використовуються на відкритому повітрі та постійно піддаються прямим сонячним променям, дощу та іншим явищам природи. Тому, оформляючи свою ділянку, необхідно вибирати спеціальні кашпо для вулиці в Житомирі, які мають особливу обробку.

Види ящиків

Насправді видів дуже багато. Проте головним критерієм під час виборів стає саме матеріал. Далі вже вибирають за формою, висотою та розміром. Дуже зручно купувати дерев'яні ящики різних форм та розмірів. Це дасть можливість висаджувати різні рослини: від невеликих квітів, до декоративних дерев. А змінюючи розташування, ви завжди можете створювати нові, цікаві композиції. Також можна зробити ящик на замовлення і отримати унікальну терасу. 

Купити кашпо у Житомирі 

Ринок пропонує широкий асортимент кашпо Житомир за різними цінами. Але не варто забувати про якість. Якість продукції компанії "ЮР-Універсал" підтверджується відповідними сертифікатами. Так, ви точно будете впевнені, що ящики не втратять свій зовнішній вигляд і не зруйнуються. Зв'язавшись з нами по телефону або електронній пошті, ви можете не тільки зробити замовлення, але й отримати повну професійну консультацію. Сплатити замовлення можна повністю, або ж внести передоплату та замовити доставку в будь-яку точку України. Можливий самовивіз.
© Юр-Універсал 2022