Виробництво дерев'яної тари та упаковки
Кашпо для квітів у Києві
Квіти - це найкраща прикраса інтер'єру: натурально, атмосферно, райдужно та затишно. Але потрібно розуміти, що квітка тішить око тільки при гарному антуражі. Вирішити проблему з антуражем можна за допомогою кашпо у Києві. Пропонуємо відвідати сайт нашої компанії "ЮР-Універсал", де представлений широкий вибір вазонів для дому та вулиці за різними цінами. 

Як вибрати кашпо Київ

Багато дизайнерів підбирають дерев'яні ящики для квітів з огляду на специфіку рослини. Проте ніхто не скасовував принципу відповідності, коли вазон підбирається строго під дизайн приміщення або тераси. 
Фахівці виділяють два основні параметри, від яких необхідно відштовхуватися: 
  1. форма і розмір рослини - вазон повинен бути більшим за можливу квітку або дерево, для того щоб легко можна було розмістити горщик з квіткою; 
  2. дизайн - дерев'яний ящик повинен прикрашати приміщення та ідеально вписуватися у створений інтер'єр. 
Форми кашпо для вулиці у Києві можуть бути найрізноманітнішої форми: квадратні, круглі, прямокутні, химерні та нестандартні. Високі та низькі моделі. Для терас на свіжому повітрі пропонують довгі кашпо, які дозволяють поставити кілька квіток чи дерев, організувавши цим справжню імпровізовану клумбу. 
У громадських місцях (кафе, ресторани, літні майданчики) популярні триярусні моделі. Їх використовують для міксу різних рослин. 

Чому варто купити кашпо у Києві в нашому інтернет-магазині 

Компанія "ЮР-Універсал" представляє широкий асортимент дерев'яної продукції, що відповідає високій якості, що підтверджено сертифікатами. 
Щоб оформити замовлення, необхідно додати товар у кошик на сайті або зв'язатися з нашим менеджером. Телефони можна переглянути на сайті, у розділі контакти. Ми працюємо як за повною, так і частковою передоплатою та здійснюємо доставку по всій території України. Виготовляємо дерев'яну конструкцію на замовлення, за вашими кресленнями. Такий товар потребує повної передоплати. У місті замовлення можна забрати самостійно з магазину.
© Юр-Універсал 2022