Виробництво дерев'яної тари та упаковки
Ящики з кришкою
Різновидів упаковки з деревини - сила-силенна, і важливо підібрати саме таку тару, яка буде відповідати самому подарунку і нагоди, за яким ви плануєте вручити презент.

Сучасна подарункова дерев'яна упаковка

Найпопулярніші коробки для подарунків - це:
  • Пенали: ящики з кришкою (найчастіше висувною). У більшості випадків використовуються для вручення спиртних напоїв;
  • Ящики, виконані в стандартизованому дизайні. Найчастіше подібні сюрпризи пов'язані з військовою тематикою або для наповнення косметичними продуктами, солодощами, прянощами і т.д .;
  • Футляри і невеликі коробочки: дерев'яні ящики з кришкою для медалей, сувенірів, статуеток і т.д .;
  • Скриньки: ящики з кришкою для ювелірних виробів, краваток, годин і т.д.
Так що, якщо ви вже визначилися з самим подарунком, тепер саме час купити дерев'яний ящик з кришкою. Ця сучасна, натуральна та екологічно безпечна упаковка універсальна для будь-яких презентів невеликого і / або середнього розміру.
До того ящик з кришкою дерев'яний захищає вміст від негативного впливу зовнішніх факторів: від осідання пилу, бризок, вологи і різних механічних впливів. Не забудьте вказати в замовленні про необхідність наповнення коробки.
Наша компанія «ЮР-УНІВЕРСАЛ» пропонує кілька видів наповнювача: текстильний, пластиковий або картонний. Так тендітні предмети залишаться в цілості, а дрібні - НЕ розсиплються по всіх відсіках.
Заходьте в наш інтернет-магазин «ЮР-УНІВЕРСАЛ», щоб вибрати подарункову коробку із запропонованих в каталозі варіантів або замовляйте індивідуальну тару для особливого подарунка.
© Юр-Універсал 2022