Виробництво дерев'яної тари та упаковки
Як вибрати кашпо у Вінниці
З приходом перших теплих днів у літній період хочеться додати краси та свіжості на балконі, мансарді або дачній ділянці біля будинку. За допомогою кашпо для квітів у Вінниці можна вирішити це питання, розставити акценти, додати яскравих фарб та квіткового аромату. Легко озеленити прохідну зону, особливо там, де немає землі.
Придбати дерев'яні ящики для квітів можна на нашому сайті "ЮР-Універсал". Великий вибір асортименту дозволить кожному клієнту підібрати саме те, що потрібно. 

Як вибрати кашпо Вінниця? 

Вибір вазону залежить від різних факторів, які зводяться в основному до чотирьох критеріїв: 
  1. розмір рослини та її особливості;
  2. розмір приміщення; 
  3. матеріал; 
  4. дизайн. 

Рослина

Вибір вазону однозначно залежатиме від розміру рослини. Якщо у вас вже є горщик із квіткою, то варто зробити його виміри перед покупкою: висоту, довжину та діаметр. Кашпо має бути більшим за горщик мінімум на пару сантиметрів. Зверніть увагу: вимірюється вазон по внутрішній стінці. 

Матеріал 

Наша компанія "ЮР-Універсал" пропонує дерев'яні кашпо для вулиці у Вінниці за прийнятними цінами. При виборі вазону варто уточнити, що потрібний вуличний варіант. Оскільки дерево обробляється спеціальними матеріалами, які захищають виріб від дії природних факторів: дощ, вітер, сніг, пряме сонячне проміння чи морози. 
На нашому сайті ви можете купити не тільки кашпо у Вінниці, але й інші вироби з дерева. Менеджери підкажуть вам, що краще вибрати і для яких цілей. Телефони, за якими можна зв'язатися зі спеціалістами, вказані на сайті. Забрати товар можна самовивозом або замовити доставку містом. При самовивезенні можлива оплата готівкою, при доставці необхідно зробити передоплату. Приймаємо оплату картками. Також виконуємо продукцію на замовлення.
© Юр-Універсал 2022