Виробництво дерев'яної тари та упаковки
Горщики для квітів із дерева

Гарне оформлення квітів у вашому інтер'єрі

Квіти – це найкраща прикраса для інтер'єру: виглядає натурально, атмосферно, райдужно та затишно. Але треба розуміти, що квітка тішить око лише за хорошого антуражу. Вирішити проблему з антуражем можна за допомогою горщика з дерева. Замовити оригінальні та стильні горщики для квітів із дерева можна у нашому магазині через інтернет.
Компанії ЮР-Універсал пропонує широкий асортимент дерев'яної продукції на всі випадки життя. Як довговічний вазон вибирають горщики для квітів з дерева. Вони добре впишуться на балконі, лоджії, на підвіконнях або мансарді.
Вибрати горщик для квітів з дерева можна відповідно до дизайну приміщення або тераси, який ідеально вписується у створений інтер'єр. Найчастіше кашпо вибирають за формою або за розміром рослини. Воно має бути більше можливої квітки або дерева, щоб легко можна було розмістити горщик з квіткою.
Для різних інтер'єрів вибирають такі форми: квадратні, круглі, прямокутні, химерні та нестандартні. Високі та низькі моделі. Для балконів або лоджії пропонують довгі кашпо, що дозволяють поставити кілька квіток або дерев, організувавши цим справжню імпровізовану клумбу. Магазин ЮР - Універсал представляє широкий асортимент різноманітної продукції з дерева, що відповідає високій якості. Щоб оформити замовлення на горщик для квітів з дерева, залиште форму на сайті або зателефонуйте нашим менеджерам. Фахівці допоможуть вибрати хороше кашпо як за повною, так і частковою передоплатою та оперативно доставимо по всій території України.
© Юр-Універсал 2022