Виробництво дерев'яної тари та упаковки
Дерев'яний ящик з ручкою
Давно відомо, що нарівні з важливістю подарунка важлива і упаковка, в яку він поміщений. Просто отримати презент звичайно приємно, але, якщо він красиво і оригінально запакований, сюрприз буде ще більш приємним і несподіваним. Тому правильний вибір упаковки - це справжнє мистецтво, підходити до якого необхідно з особливою увагою.

Навіщо потрібні і якими бувають дерев'яні ящики з ручкою

Компанія «ЮР-УНІВЕРСАЛ» пропонує широкий асортимент таких товарів, як ящик з ручкою дерев'яний. Ви можете вибрати товар з нашого каталогу або ж замовити його по індивідуальних кресленнях і розмірам.
Дерев'яний ящик з ручкою виготовлений з цінних порід деревини. Це натуральний і екологічно безпечний матеріал. Ціна дерев'яного ящика з ручкою вас приємно здивує. А підходить така тара найбільше для транспортування і вручення елітних спиртних напоїв.
Можна сказати, що ця коробочка - «прокачаний» варіант звичайних паперових пакетів для алкоголю. Тільки перевага в тому, що, купуючи дерев'яний ящик з ручкою, ви можете бути впевнені, що скляна тара збережеться в цілості і не розіб'ється, навіть якщо випадково зачепити її об щось тверде.
Ви можете замовити коробку з кількома додатковими відсіками, щоб помістити в них келихи, відповідні конкретного напою. На дерев'яну поверхню можуть бути нанесені побажання, зображення та інші види декору, в тому числі декоративні вставки, фігурні фаски і т.д.
Вибирайте ящик з каталогу в інтернет-магазині «ЮР-УНІВЕРСАЛ» або зв'яжіться з нашими фахівцями для консультації і узгодження індивідуального замовлення по вашим побажанням і необхідним розмірам.
© Юр-Універсал 2022