Виробництво дерев'яної тари та упаковки
Дерев'яний ящик з кришкою купити
Високоякісний міцний надійний дерев'яний ящик з кришкою купити можна на сайті вітчизняного виробника - компанії "Юр-Універсал". Підприємство, оснащене найсучаснішим обладнанням, випускає різноманітну тару з натуральних вітчизняних матеріалів: деревини сосни, вільхи, дуба. Екологічний дерев'яний ящик з кришкою купити можливо за попереднім замовленням в будь-яких кількостях.
Міцний дерев'яний ящик з кришкою купити можна через 1-3 дні після оформлення замовлення. Натуральна тара використовується для зберігання і транспортування продуктових, промислових товарів. При необхідності вироби фарбуються, лакуються, забезпечуються переносними ручками, вентиляційними отворами, різноманітної фурнітурою. Клієнт може замовити тару за власними ескізами, індивідуальними розмірами, різних модифікацій. Добротний надійний дерев'яний ящик з кришкою купити можна для зберігання і переміщення вантажів за кордон. Тара з деревини проходить спеціальну теплову обробку (фумігацію) для знищення паразитів, комах, патогенних мікробів. Після процедури оброблені вироби маркуються по Міжнародним фітостандартам ISPM № 15, отримують акт / карантинний сертифікат, який забезпечить безперешкодне проходження митниці. Підприємство пропонує дерев'яний ящик з кришкою купити зі зробленим нами декоративної гравіюванням, малюнком, логотипом. Картинки і написи наносяться лазером, фрезеруванням, ультрафіолетової печаткою.

Добротний дерев'яний ящик з кришкою купити можна безпосередньо у виробника - компанії "Юр-Універсал" за доступною ціною.

© Юр-Універсал 2022