Виробництво дерев'яної тари та упаковки
Дерев'яний ящик для пляшок у Києві
У досить широкому асортименті продукції компанії "Юр-Універсал" можна знайти дерев'яний ящик для пляшок. Призначення такої упаковки - зберегти в цілості скляні вироби під час транспортування та зберігання. Прості короби схожі на овочеву тару, але всередині розділені перегородками. Виготовляється дерев'яний ящик для пляшок з дощок хвойних або листяних порід. Він зручний для перенесення, дозволяє укладати товар під час складування по висоті штабелями.
У нашій компанії можна замовити дерев'яний ящик для пляшок та у більш складному виконанні. Його виготовлять за типом армійського з відсіками та зручними ручками. Зверху передбачена кришка на петлях та закрепи-фіксатори. При виробництві, крім дерев'яних планок, використовується якісна шліфована фанера. Багатьом покупцям дерев'яний ящик для пляшок у Києві потрібний для оформлення подарунка, адже скляну посудину можна розмістити в пеналі з малюнком або в скриньці. У подарунковому варіанті легко обговорити застосування цінних порід деревини, нанесення написів, оздоблення. На підприємстві є сушильна камера, тому матеріал підберуть необхідної вологості та високої якості. Є моделі, які виконані на кшталт перенесення для теслярського інструменту. Тільки у нижній частині вбудовані ложементи для склянок та напоїв. Розглядати таку оригінальну дерев'яну скриньку для пляшок варто як прикрасу інтер'єру будинку чи дачі.

На сайті компанії uruniversal можна не лише вибрати дерев'яну скриньку для пляшок за готовими зразками, але й узгодити з нашими менеджерами виготовлення виробів з урахуванням ваших побажань.

© Юр-Універсал 2022