Виробництво дерев'яної тари та упаковки
Дерев'яний бокс для подарунка

Дерев'яні бокси для подарунків

Дерев'яний бокс для подарунка це найпоширеніший варіант, як запакувати будь-який подарунок або презент. Адже кожен з нас віддає упаковці більше значення, ніж подарунку. Хочеться щоб все виглядало оригінально, модно та стильно. Тому до вибору упаковки слід підходити уважно.
Дерев'яні бокси для подарунків універсальні, багатофункціональні та унікальні. Замовити бокс для будь-якої урочистості можна в розділі подарункова упаковка на нашому сайті компанії ЮР - Універсал і вибрати бокс, що сподобався. У каталозі представлений широкий асортимент продукції на будь-який бюджет. Відправляємо замовлення по всій території України, працюємо за передоплатою та післяплатою.

Дерев'яні бокси для подарунків: особливості

  1. матеріал екологічний;
  2. урочистий вигляд;
  3. багаторазове використання;
  4. різноманітність боксів;
  5. оригінальні.

Виробництво боксів

Як основні матеріали використовують рейки, дерево, фанеру. За допомогою основних інструментів можна виконати бокси різних видів:
  • футляри - їх використовують для пакування сувенірів, солодощів тощо;
  • скарбнички для прикрас;
  • пенали – для алкоголю, келихів;
  • універсальні бокси - для одягу, взуття тощо.
Дерев'яний бокс для подарунків можна залишити так, в натуральному вигляді, а краще покрити лаком або тонуванням, при бажанні можна покрити фарбою відтінку, що сподобався. Також на бокс можна нанести фірмовий логотип або напис, що сподобався.
У нашому інтернет-магазині купити дерев'яний бокс для подарунків можна для найоригінальніших ідей. Відмінна якість, дизайн, універсальність продукції порадує не тільки вас, але й винуватців торжества Оригінальніших боксів для оформлення презенту ви не знайдете. Виконуємо індивідуальні замовлення за вашими розробками.
© Юр-Універсал 2022