Виробництво дерев'яної тари та упаковки
Дерев’яні коробки для подарунків оптом
Подарункові дерев’яні коробки - оригінальне та незвичайне упакування Вашого подарунку, яке отримує чудові враження. Якщо річ заходить про цінний та крихкий подарунок, то дерев’яна коробка найкраще підійде для такого упакування. Такий подарунок матиме благородний вигляд.
Подарункова дерев’яна коробка це в першу чергу екологічно чистий матеріал, який захищає Ваш подарунок від пилу, вологи та в деяких випадках сонця. Також це благородне упакування дуже приємне на дотик.
Для створення дерев’яних подарункових коробок оптом використовують виключно якісний матеріал. Популярністю користуються такі дерева як: клен, дуб, вільха. Також для виготовлення подарункової коробки використовують високоякісну фанеру чи ДВП.
Дерев’яні подарункови коробки з благородних дерев мають гарний природній колір і не потребують додаткового оброблення, щодо фанери та ДВП - такі коробки можна покрити яскравою фарбою та по бажанню лаком.
Форма Вашої дерев'яної коробки узгоджується при замовленні. Вона може бути як звичайно так і не звичайною, може мати два і більше відділа, любе Ваше побажання буде виконане.
Дерев’яні коробки для подарунків оптом мають свої плюси:
- практичність (коробки легкі та зручні для транспортування);
- екологічні;
- безпечні;
Створити ще унікальніший вигляд подарунковій дерев'яній коробці оптом допоможе індивідуальна гравіровка.Пропонуємо такі види як:
- лазерна гравіровка;
- фрезеровка;
- ультрафіолетовий друк ( має стійкість до вигорання більше 3-х років).
Придбати дерев’яну коробку на подарунок оптом Київ можна онлайн в інтернет магазині. Легкість у використанні нашого сайту допоможе Вам швидко знайти унікальне оформлення для подарунку.
На нашому сайті Ви можете придбати дерев’яні коробки для подарунків на замовлення оптом. Час виготовлення складає до 3-х днів, а також практикуємо виготовлення в день замовлення.
Пам'ятайте, що з нами всі Ваші ідеї будуть втілені в життя.
© Юр-Універсал 2022