Виробництво дерев'яної тари та упаковки
Дерев'яні коробки для квітів
Великої популярності набувають дерев'яні коробки для квітів. Вони мають особливий вигляд та вишуканий стиль, якщо йде мова про оформлення квіткової композиції.
Наше виробництво слідкує за тим, щоб виготовляти якісні та надійні дерев'яні коробки для квітів. Найчастіше використовують матеріал - сосна, він легкий та практичний. Дуб має благородний вигляд, але занадто важкий для такого декору як квіти.

Дизайн та оформлення дерев'яних коробок для квітів підбирається та виготовляється на Ваш смак

Вони можуть бути різними за кольором та розміром, підвісні чи стоячи, з переносними ручками чи без.
Дані коробки можна пофарбувати в колір, також популярне обпалення вогнем та покриття лаком. Також при виготовленні коробок проводиться шліфування матеріалу.
Плюси дерев'янихкоробок для квітів:
- екологічний та водостійкий матеріал;
- легкі та практичні у використанні;
- безпечні для оточуючих;
- багатофункціональні;
- стильні та сучасні.
Дані коробки практичні не тільки для дизайну та висадки квітів, а також для подарунку. Гарно виконана подарункова коробка для квітів придать Вашому подарунку вишуканості та незвичності. Також коробки можуть стати в нагоді і в домашньому використанні. В них можна зберігати домашні речі, книги або дитячі іграшки.
Дерев'яні коробки для квітівкупити можна в Україні на нашому сайті. Також зробити замовлення можна написавши нам на пошту чи зателефонувати за вказаним номером.
Даний товар багатофункціональний, тому купіть дерев'яні коробки для квітів та насолоджуйтесь комфортом, якістю та красою.
© Юр-Універсал 2022